• 22 255 95 55

Nożyki do papieru

Na stronie dlabiura24.pl nabyć można różnego rodzaju koperty, ale też i całą masę innych artykułów wykorzystywanych zarówno podczas przygotowywania poszczególnych przesyłek do ich nadania, jak i odbierania ich. Szczególnie interesującą dla naszych klientów grupę tego przedmiotów stanowią od lat nożyki do papieru.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Ich specjalna konstrukcja w znacznym stopniu ułatwia otwieranie nawet najstaranniej zaplombowanych kopert, umożliwiając dokonywanie precyzyjnych i estetycznych zarazem cięć. Głównie z tego powodu nożyki do koperty stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych nożyczek.

Nożyki do kopert z wymiennymi ostrzami

 

Proponowane przez nas nożyki do kopert składają się z lekkich i ergonomicznych pod względem kształtu rękojeści, a także wysokiej jakości stali. Takie połączenie sprawia, że krojenie papieru, ale też m.in. tektury, taśmy, a niekiedy też i skóry nie stanowi żadnego problemu niezależnie od ich grubości. Fakt ten ma bardzo duże znaczenie wszędzie tam, gdzie liczy się czas. Dlatego jeśli często odbierają Państwo przesyłki od różnych nadawców, musząc szybko i bezpiecznie dokonać ich otwarcia, polecamy własne nożyki do papieru, wykonane w taki sposób, by zużyte ostrza mogły zostać bez problemu zostać wymienione na nowe.

Szybkie i bezpieczne otwieranie przesyłek za pomocą nożyka do kopert

 

Korzystając z naszej oferty, każda osoba decydująca się na uczynienie tego staje przed szansą nabycia nożyków do kopert dostępnych w różnych wariantach i zawsze atrakcyjnej cenie. Wydanie jedynie kilku złotych na pozyskanie wybranego modelu pozwoli każdemu nabywcy jednego z proponowanych przyrządów zdecydowanie szybciej sprawdzać stan zawartości otrzymywanej przesyłki, co ma szczególnie duże znaczenie w sytuacji, gdy chcemy dokonać tego w obecności listonosza bądź kuriera. Wówczas szansa na dokonanie natychmiastowego zwrotu trefnego towaru wzrasta.

Oferujemy również inne akcesoria do pakowania, jak torebki strunowe oraz folie bąbelkowe. Zapraszamy!

Filtry

Producenci
więcej >
Długość ostrza [mm]
więcej >
Długość [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Przycisk blokady
więcej >
System „CLIP & WORK”
więcej >
Szerokość ostrza [mm]
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Łamane ostrze
więcej >
Materiał
więcej >
Ergonomiczne
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Rodzaj ostrza
więcej >
Typ
więcej >

Cena