• 22 255 95 55

O nas

Kim jesteśmy?

Sklep internetowy DlaBiura24 oferuje wysokiej jakości artykuły biurowe i szkolne w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. W swojej ofercie posiadamy także urządzenia niezbędne do prowadzenia biura, akcesoria komputerowe, artykuły higieniczne oraz spożywcze. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta, by kompleksowo zaopatrywać biura we wszystkie niezbędne artykuły. Na podstawie kilkuletniego doświadczenia, potrafimy zdefiniować wymagania klienta i robimy wszystko, by nasze towary i usługi były na jak najwyższym poziomie.

Z kim współpracujemy?

W trosce o jak najwyższą jakość naszych produktów współpracujemy tylko z wiodącymi partnerami, którzy posiadają bardzo szeroką ofertę oraz zakres produktów biurowych i szkolnych. Uzupełniamy stany magazynowe, by produkty i artykuły były dostępne od ręki i jak najszybciej dotarły do klienta. Współpracujemy z dostawcami, którzy dysponują szeroką gamą towarów, od papierów ksero po niszczarki, gilotyny i meble biurowe. Dzięki licznym dostawcom, spełnimy każde wymaganie klienta, zaopatrzymy biura w chemię gospodarczą, w sprzęt, w artykuły do archiwizacji dokumentów, w przekąski oraz napoje na konferencje i spotkania biznesowe. 

Jak działamy?

Nasz sklep internetowy jest wygodny i prosty w obsłudze. Zamówienia można składać każdego dnia, bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Nasza siedziba oraz magazyn znajdują się w Warszawie, ale obsługujemy klientów z całej Polski. Współpracujemy z firmami kurierskimi, by jak najszybciej dostarczyć do klientów zamówienia. Bardzo łatwo i szybko można się z nami skontaktować, dzwoniąc bądź pisząc na nasz adres e-mail. Żadna prośba i pytanie nie jest przez nas lekceważone, staramy się pomóc i rozwiązać wątpliwości klienta w każdej kwestii. Jeśli klient potrzebuje artykułu, którego nie mamy w swojej ofercie, również może się z nami skontaktować. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by sprowadzić żądany towar.

Dlaczego my?

Posiadamy tak szeroka i dużą gamę produktów, że dostarczamy wszystko, co jest niezbędne do funkcjonowania biura. Klient może skupić się na innych obowiązkach, ponieważ my zastąpimy wizyty w różnych sklepach, w celu nabycia niezbędnego zaopatrzenia. Jest to także ogromna oszczędność czasu, ponieważ składając zamówienie w naszym sklepie, gwarantujemy pewność, że niczego w biurze nie zabraknie, Z klientami utrzymujemy przyjacielskie relacje, by współpraca była owocna i rzetelna. Dbamy, by dostarczone artykuły i materiały biurowe były jak najlepszej jakości, w nienaruszonym stanie i zgodne z naszą ofertą widoczną na stronie internetowej. Przyjmujemy i zaopatrujemy reklamacje oraz zwroty, wymieniamy towary, jeśli nie spełniają oczekiwań klienta. Staramy się cały czas rozwijać, wprowadzać do oferty nowe produkty, by stać się liderem na rynku. 

Posiadamy mnóstwo gratisów i promocji, by klienci byli zadowoleni i chętnie korzystali z naszej oferty. Sklep DlaBiura24.pl to kompleksowa obsługa, szeroki asortyment i gwarancja jakości.