• 22 255 95 55

Odzież robocza i ochronna

Odzież ochronna tylko pozornie wykorzystywana jest przez pracowników fizycznych, wykonujących określone czynności w różnego rodzaju magazynach bądź na wolnym powietrzu.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Ciuchy robocze wykonane z trwałych i przyjaznych ludzkiemu ciału materiałów

Bywają niekiedy sytuacje, w których również osoby na co dzień pracujące w biurze muszą udać się do specjalnego pomieszczenia, wymagającego od nich użycia odpowiednich ubrań. Ich nabycie swoim Klientom oferujemy my – sklep internetowy DlaBiura.pl. W naszej ofercie znajdą Państwo dostępne w różnych rozmiarach, powstałe z myślą o konkretnym zastosowaniu oraz wyjątkowo trwałe ciuchy robocze. Za ich wykonanie odpowiadają takie marki, jak EMERTON, REIS czy FRIDRICH&FRIDRICH, co stanowi gwarancję zadowolenia z nabycia opisywanych artykułów odzieżowych. Wśród nich znajdą Państwo bez problemu m.in. doskonałej jakości kombinezony malarskie, kamizelki odblaskowe oraz ciepłe bluzy polarowe. Zobacz również ochronne kombinezony robocze. Idealne, by zachować bezpieczeństwo pracy. 

Odzież robocza dla kobiet i mężczyzn do nabycia w naszym sklepie

Odzież robocza, której zakup w przystępnej cenie Państwu proponujemy, pozwala skutecznie zabezpieczyć znajdujące się pod nią inne, bardziej oficjalne elementy ubioru, chroniąc je przed zniszczeniem w wyniku wykonywania określonych czynności. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że możliwe do nabycia na DlaBiura24.pl ubrania wykonane zostały w taki sposób, by zapewniały korzystającym z nich osobom sprawną wentylację, zapobiegającą powstawaniu efektu nadmiernej potliwości. Poza tym nasza odzież BHP jest w pełni zgodna z normami takimi, jak: EN340, EN471 czy EN340, co oznacza, że używanie jej na co dzień należy uznać za całkowicie bezpieczne. Korzystać z niej mogą w równym stopniu zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a szeroki wybór produktów powoduje, że każda osoba zyskuje możliwość znalezienia ubrań w pełnym stopniu dostosowanych do swoich własnych, zindywidualizowanych potrzeb.

 

Filtry

Producenci
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Kieszenie
więcej >
Kolor
więcej >
Mankiet wewnętrzny
więcej >
Odblaskowe pasy
więcej >
Przednia i tylna klamra zaczepowa
więcej >
Przedłużacz tylnego punktu zaczepowego
więcej >
Regulowane pasy barkowe i biodrowe
więcej >
Rozmiar
więcej >
Ściągacz w talii
więcej >
Wentylacja pod pachami
więcej >
Zapięcie
więcej >
Zapinany na suwak
więcej >
Zapinka na zatrzaski
więcej >
Certyfikat
więcej >
Norma
więcej >
Przeznaczenie
więcej >
Ekonomiczna
więcej >
Ekonomiczne
więcej >
Ekonomiczny
więcej >
Hit
więcej >
Materiał
więcej >
Pranie
więcej >
Rodzaj
więcej >
Kolekcja
więcej >
Paraprzepuszczalność
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Typ
więcej >

Cena