• 22 255 95 55

Ofertówki i albumy ofertowe

Powodzenie rozmów biznesowych zależy od wielu czynników. Kluczowym - jest treść przedstawionej oferty biznesowej, ale równie ważna jest "forma podania" czyli prezentacja dokumentów. Często, to pierwsze wrażenie przesądza o powodzeniu negocjacji i ma wpływ na efekt końcowy spotkań biznesowych. Albumy ofertowe czy tzw. ofertówki pomagają w sposób atrakcyjny zaprezentować ofertę handlową.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Nic bardziej nie zniechęca do zainteresowania się przedstawioną propozycją, jak chaos w dokumentach i bylejakość. Estetyczna forma prezentacji oferty podnosi jej znaczenie w oczach przyszłego kontrahenta i pracuje na wizerunek firmy.

Albumy ofertowe - jeśli twoja propozycja biznesowa zajmuje więcej niż jedną kartkę
 

Album ofertowy jest rodzajem eleganckiej teczki ze sztywną okładką, w której środku wtopione są miękkie lub usztywnione koszulki, w których umieszcza się poszczególne części oferty. W zależności od potrzeb, mamy do dyspozycji albumy ofertowe mieszczące od 10 do nawet 60 kartek. Taki album z łatwością się przegląda. Umieszczanie czy wyciąganie dokumentów nie sprawia problemu, ponieważ koszulki mają otwarcie u góry. Album ofertowy można także wykorzystać do porządkowania firmowych dokumentów.

Ofertówki - estetyczna forma prezentowania dokumentów
 

By uniknąć efektu "fruwających" kartek można, a nawet wypada zaprezentować dokumenty w ofertówce. Mająca postać sztywnej okładki, w której umieszcza się dokument ofertówka, zwykle wykonana jest ze sztywnego tworzywa sztucznego, może być przezroczysta lub posiadać krystaliczny przód okładki, a także do kupienia są wersje matowe. Proste otwieranie ofertówki umożliwia wycięcie na palec. Bardziej eleganckie ofertówki wyposażone są w trójkątne zabezpieczenia przed wypadaniem kartek. Pamiętaj! Prezentacja dokumentów powinna mieć atrakcyjną formę, dlatego już dziś zamów albumy ofertowe i ofertówki do swojego biura.

Filtry

Producenci
więcej >
Etykieta do opisu
więcej >
Etykieta grzbietowa
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Kieszeń na opis
więcej >
Kieszenie
więcej >
Klapka
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Narożna trójkątna kieszeń
więcej >
Sznurek ozdobny
więcej >
Usztywniona tylna okładka
więcej >
Wpięcie do segregatora
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Kolekcja
więcej >
Orientacja
więcej >
Poszerzone
więcej >
Typ otworu
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena