• 22 255 95 55

Okładki do bindowania przezroczyste

Okładka do bindowania bezbarwna jest popularnym artykułem biurowym przy pomocy którego możemy zabezpieczać oprawiane dokumenty. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kolor: Transparentny

Pokaż na stronie:

Okładki do bindowania przezroczyste

Okładki do bindowania przezroczyste OPUS

Okładka do bindowania bezbarwna jest popularnym artykułem biurowym przy pomocy którego możemy zabezpieczać oprawiane dokumenty. Warto wiedzieć, że folia do bindowania przezroczysta jest jedynie dodatkiem, a nie niezbędnym produktem w procesie bindowania dokumentów. Wyróżniamy wiele rodzajów okładek bezbarwnych do bindowania dlatego warto, aby wybrana przez nas folia do bindowania bezbarwna była odpowiednio dostosowana do obsługiwanego przez nas modelu bindownicy. Okładka przezroczysta do bindowania - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie. 

 

Okładka do bindowania przezroczysta - zastosowanie

Okładki do bindowania przezroczyste cieszą się dużą popularnością, przy ich pomocy możemy trwale zabezpieczyć zbindowane dokumenty przed zniszczeniem. Ogromną zaletą okładek do bindowania jest transparentność, dzięki czemu zbindowane dokumenty są czytelne oraz wyglądają bardzo estetycznie. Dzięki tym cechom produkt cieszy się dużym zainteresowaniem w miejscach pracy, gdzie na co dzień bindowane są dokumenty.

Okładki do bindowania - zastosowanie: 

  • Oprawa dokumentów firmowych i reklamowych
  • Broszury reklamowe
  • Notatniki
  • I wiele, wiele więcej!

 

Folia do bindownicy - rodzaje 

Wyróżniamy kilka rodzajów folii transparentnej A3 i A4 do bindownic. Rodzaj okładki do bindownicy powinniśmy uzależniać od modelu bindownicy, który posiadamy. Aby więc wybrana przez nas folia do bindowania bezbarwna była dobrze dostosowana do urządzenia bindującego, to przede wszystkim powinniśmy wiedzieć jaki rodzaj bindownicy posiadamy. W podstawowym podziale bindownice dzielimy na: termobindownice, bindownice kanałowe, bindownice grzebieniowe, oraz bindownice drutowe. Folie do bindowania przezroczyste, z reguły w nazwie produktu mają zawartą informację o tym, do jakiego typu bindownicy zostały one przystosowane. Warto pamiętać o tej informacji, ponieważ umożliwi nam ona zakup odpowiedniej folii. Warto również mieć na uwadze fakt, że folie do laminowania dokumentów występują w różnych formatach, które są adekwatny do wymiaru kartek papieru. Wśród najpopularniejszych formatów folii do bindowania przezroczystych z całą pewnością powinniśmy wyróżnić tak popularne wymiary jak: A4 i A3. 
 

Okładka przezroczysta do bindowania - popularne marki 

Okładki do bindowania przezroczyste OPUS

Jednym z najpopularniejszych producentów okładek przezroczystych do bindowania jest marka OPUS. Producent w swojej ofercie posiada zarówno omawiane okładki do bindownic przezroczyste, różnego rodzaju bindownice, jak i akcesoria niezbędne do tego, aby proces bindowania przebiegł pomyślnie. Rozbudowana oferta marki OPUS umożliwia każdemu dobór produktów ze względu na każde nawet najmniejsze zastosowanie.

OPUS - informacje o producencie:

Firma OPUS rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Marka od tego czasu przeszła ogromny rozwój na arenie międzynarodowej. Już zaledwie dwa lata później OPUS pozyskał swoich dwóch pierwszych partnerów biznesowych IDEAL i IBICO, których w 1994 roku stał się wyłącznym dystrybutorem. Innowacyjne rozwiązanie, poparte niepodważalną funkcjonalnością to cechy, które bez dwóch zdań opisują artykuły biurowe marki OPUS. Niszczarki, bindownice, laminatory, oczyszczacze powietrza i znacznie więcej! Poznaj produkty marki OPUS stworzone z myślą o Twoim biurze!
 

Folie do bindowania bezbarwne cena 

Cena folii przezroczystych do bindownic jest uwarunkowana wieloma czynnikami. Największy wpływ na ostateczny koszt produktu ma format oraz grubość folii. Warto również zwrócić uwagę na markę folii do bindownic, ponieważ każdy z producentów nakłada na artykuły biurowe własną marżę. Jak już wspomnieliśmy na wstępie, jedną z najpopularniejszych firm produkujących okładki do bindownic bezbarwne i inne akcesoria biurowe jest OPUS i to właśnie cenom tych produktów chcielibyśmy przyjrzeć się bliżej. 

Okładki przezroczyste do bindownic - cena:

  • Na ostateczny koszt okładek do bindowania bezbarwnych wpływa wiele czynników. Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na ilość arkuszy pakowanych w jednym opakowaniu oraz grubość okładki wyrażana w mikronach.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Okładka przód/tył
więcej >
Szerokość grzbietu [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Typ
więcej >

Cena