• 22 255 95 55

Okładki do termobindowania

Okładki do termobindowania są jednym z wielu rodzajów okładek wykorzystywanych w procesie oprawiania dokumentów. Istotną kwestią jest dobór odpowiedniej okładki względem bindownicy, którą posiadamy.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ:Do termobindownicy

Pokaż na stronie:

Okładki do termobindownicy  

Okładki do termobindownicy OPUS

Okładki do termobindowania są jednym z wielu rodzajów okładek wykorzystywanych w procesie oprawiania dokumentów. Istotną kwestią jest dobór odpowiedniej okładki względem bindownicy, którą posiadamy. Jeśli więc w naszej firmie obsługiwana jest bindownica drutowa, to okładki, które zakupimy, powinny być adekwatnie do niej dostosowane. Przyjrzyjmy się jednak bliżej okładkom do termobindownic, które jak sugeruje nam nazwa, stosowane są w procesie bindowania przez termobindownice. Warto mieć na uwadze fakt, że nie wszystkie okładki do termobindownic są dokładnie takie same dlatego, zanim zdecydujemy się na zakup konkretnej, pomocne może okazać się zapoznanie z jej najważniejszymi parametrami. Okładki do termobindowania - wszystko, co warto wiedzieć, zapraszamy! 

 

Okładki do termobindowania - zastosowanie 

Okładki do termobindownic cieszą się dużym zainteresowaniem, jeśli chodzi o oprawianie bieżących dokumentów firmowych, materiałów reklamowych, czy prywatnych. Przy ich pomocy możemy trwale chronić dokumenty przed zniszczeniem, dzięki czemu mamy stuprocentową gwarancję, że nasze dokumenty będą prawidłowo zabezpieczone.

Okładka do termobindownic - zastosowanie: 

  • Oprawianie dokumentów firmowych
  • Oprawianie materiałów reklamowych
  • Oprawianie dokumentów prywatnych
  • Oprawianie katalogów
     

Okładki do termobindowania - kolorystyka

Okładki do termobindownic A3 i A4 występują w wielu kolorach, dzięki czemu każdy bez najmniejszego problemu będzie w stanie dostosować kolor okładki do swoich indywidualnych oczekiwań. Wśród najpopularniejszych kolorów wyróżniamy: granatowy, transparentny, czerwony, niebieski, biały, czarny, czy zielony. 
 

Okładki do termobindownic - rozmiary

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnej okładki do termobindownic, obowiązkowo powinniśmy zapoznać się z parametrem, który informuje nas o maksymalnej ilości bindowanych dokumentów.

Okładki do bindowania dokumentów ile kartek możemy oprawić? 

WYMIARY OKŁADKI 

ILOŚĆ BINDOWANYCH KARTEK

15 mm

Binduje do 150 kartek

20 mm

Binduje do 200 kartek 

25 mm

Binduje do 250 kartek 

30 mm

Binduje do 300 kartek 

40 mm

Binduje do 400 kartek

45 mm

Binduje do 450 kartek 

50 mm

Binduje do 500 kartek 


Bindowanie dokumentów jak to zrobić? 

Bindowanie dokumentów jest wyjątkowo proste. Przeprowadzimy Was przez najważniejsze etapy bindowania, aby każdy z Was mógł zrozumieć, jak łatwo i skutecznie możemy oprawiać dokumenty! 

  

Okładki do termobindownic - jak oprawiać dokumenty? 

Krok pierwszy

Po skompletowaniu umieść dokumenty w okładce do termobindownic OPUS

Krok drugi

Wsuń termookładkę z dokumentacją do rozgrzanej termobindownicy i włącz zegar wewnętrzny urządzenia

Krok trzeci 

Po usłyszeniu sygnału dźwiękowego przenieś dokumentację do stojaka w celu jej schłodzenia

 

Okładki do termobindownic - cena 

Okładki do termobindownicy OPUS

Ceny okładek do termobindownic są zróżnicowane i w dużym stopniu zależne od takich czynników, jak marka, jakość produktu, ilość okładek w jednym opakowaniu i wiele, wiele innych. Jednak ceny okładek do termobindowania nie są szczególnie wygórowane. Przykładowo za opakowanie 25 sztuk okładek do termobindownic będziemy musieli zapłacić około 40 złotych. 


Okładka do termobindowania - o producencie

W branży biurowej wyróżniamy wielu producentów, którzy w swojej ofercie mają ogromny wybór akcesoriów biurowych. Jednym z nich jest firma OPUS, która dostarcza na rynek polski artykuły biurowe najwyższej jakości. W ofercie OPUSA znajdziemy między innymi wcześniej omawiane akcesoria do bindowania, bindownice, laminatory, niszczarki i wiele, wiele więcej! 

OPUS - o producencie: firma OPUS rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Marka od tego czasu przeszła ogromny rozwój na arenie międzynarodowej. Już zaledwie dwa lata później OPUS pozyskał swoich dwóch pierwszych partnerów biznesowych IDEAL i IBICO, których w 1994 roku stał się wyłącznym dystrybutorem. Innowacyjne rozwiązanie, poparte niepodważalną funkcjonalnością to cechy, które bez dwóch zdań opisują artykuły biurowe marki OPUS. Niszczarki, bindownice, laminatory, oczyszczacze powietrza i znacznie więcej! Poznaj produkty marki OPUS stworzone z myślą o Twoim biurze!

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Okładka przód/tył
więcej >
Szerokość grzbietu [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Typ
więcej >

Cena