• 22 255 95 55

Ołówki BIC Evolution

Ołówki BIC Evolution są najbardziej rozpoznawalnym modelem ołówków biurowych. Drewniana obudowa o charakterystycznym zielonym odcieniu jest chętnie wybieranym produktem wśród klientów na całym świecie. Ten popularny model występuje w dwóch różnych wariantach, jeśli chodzi o budowę oraz został wyposażony w uniwersalny wkład grafitowy, który sprawdza się doskonale zarówno w pianiu, jak i szkicowaniu.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:BICKolekcja:Evolution

Pokaż na stronie:

Ołówki BIC Evolution 

Ołówki BIC Evolution są najbardziej rozpoznawalnym modelem ołówków biurowych. Drewniana obudowa o charakterystycznym zielonym odcieniu jest chętnie wybieranym produktem wśród klientów na całym świecie. Ten popularny model występuje w dwóch różnych wariantach, jeśli chodzi o budowę oraz został wyposażony w uniwersalny wkład grafitowy, który sprawdza się doskonale zarówno w pianiu, jak i szkicowaniu. Te i wiele innych cech produktu przyczyniły się do ogólnego spopularyzowania produktu, jakim jest ołówek BIC Evolution. Ołówki BIC Evolution - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie, zanim zdecydujemy się na zakup. 
 

Ołówek BIC Evolution - jaki wybrać? 

W podstawowym podziale najpopularniejszy model ołówków BIC dzielimy na: ołówek BIC Evolution z gumką oraz bez gumki. Oba z wariantów cieszą się dużą popularnością wśród klientów, mimo wszystko uważamy, że ołówki BIC Evolution z gumką są produktem praktyczniejszym, ponieważ w przypadku popełnienia błędu możemy go z łatwością usunąć. Warto jednak podkreślić, że ołówki BIC Evolution są produktem bardziej ekonomicznym i tańszym. Mimo wszystko różnica ta zdaje się znikoma.
 

Ołówek BIC Evolution - twardość grafitu 

Ogromną zaletą ołówków BIC z kolekcji Evolution jest to, że artykuły piśmiennicze zostały wyposażone w najbardziej uniwersalny grafit, który sprawdzi się doskonale równie w pisaniu, jak i szkicowaniu. Ołówek BIC Evolution HB to produkt o graficie miękko-twardym, który z całą pewnością doskonale wkomponuje się w gusta każdego użytkownika. 

 

BIC - kilka słów o producencie ołówków 

Marka BIC to rodzinna firma z ponad 60-letnim doświadczeniem. Swoją popularność zdobyła jako lider w branży artykułów piśmienniczych, zapalniczek oraz maszynek do golenia. Jako swój cel marka BIC stawia sobie dostarczanie funkcjonalnych i innowacyjnych rozwiązań dla każdego, bez względu na czas i miejsce. Historia powstania firmy zaczęła się od stworzenia wizji długopisu, którym łatwo i płynnie się pisze. Rezultatem było zrewolucjonizowanie rynku piśmienniczego poprzez wprowadzenie produktów trwałych, kreatywnych oraz pozwalających na niczym nieograniczoną ekspresję. Zrównoważone rozwiązania marki BIC są ekonomiczne, wydajne, bezpieczne, a także stanowią ukłon w stronę planety oraz osób, dla których istotna jest dbałość o środowisko naturalne.
 

Ołówki BIC cena

Cena ołówków BIC Evolution zważywszy na jakość, jest wyjątkowo atrakcyjna i konkurencyjna. Przykładowo za ołówek BIC Evolution HB z gumką będziemy  musieli zapłacić około 1,75 zł, a z a wersje bez gumki w granicach 1,45 zł.

Filtry

Producenci
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grafit [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Twardość grafitu
więcej >
Akwarelowy
więcej >
Do rysunku
więcej >
Ekskluzywny
więcej >
Grawitacyjny
więcej >
Gruby
więcej >
Kreślarski
więcej >
Leworęczny
więcej >
Metalowy
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Permanentny
więcej >
Profesjonalny
więcej >
Termotransferowy
więcej >
Z gumką
więcej >
Zestaw
więcej >
Kolekcja
więcej >
Kształt
więcej >
Do nauki pisania
więcej >
Pastelowy
więcej >

Cena