• 22 255 95 55

Ołówki Pentel

Ołówki Pentel są wykorzystywane podczas sporządzania różnego rodzaju notatek, czy rysunków. Ważną kwestią, jeśli chodzi o wybór, odgrywają poszczególne cechy budowy produktu. Warto, abyśmy w wyborze ołówka Pentel zwrócili uwagę na tak ważne parametry, jak tworzywo wykonania obudowy, ergonomiczny uchwyt, czy odcień grafitu. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:PENTEL

Pokaż na stronie:

Ołówki Pentel 

Ołówki Pentel są produktem, który cieszy się dużym zadowoleniem wśród klientów. Wszystko to za sprawą wysoce rozbudowanej oferty, która doskonale wkomponowuje się w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu ołówka Pentel warto, abyśmy wiedzieli, na które parametry należy zwrócić uwagę. Umożliwi nam to zakup produktu, który najlepiej spełni nasze oczekiwania. Ołówki Pentel - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie, zapraszamy! 
 

Ołówek Pentel - charakterystyka ogólna

Ołówki Pentel są wykorzystywane podczas sporządzania różnego rodzaju notatek, czy rysunków. Ważną kwestią, jeśli chodzi o wybór, odgrywają poszczególne cechy budowy produktu. Warto, abyśmy w wyborze ołówka Pentel zwrócili uwagę na tak ważne parametry, jak tworzywo wykonania obudowy, ergonomiczny uchwyt, czy odcień grafitu. Każda z wyżej wymienionych cech produktu będzie miała ogromne przełożenie na zastosowanie ołówka Pentel oraz na komfort użytkowania. 
 

Ołówki Pentel - cechy budowy

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie, poszczególne cechy budowy ołówka Pentel z całą pewnością wpłyną na wybór nie jednej osoby. Na które elementy budowy ołówka Pentel warto zwrócić szczególną uwagę -  odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. 

Ołówek Pentel - budowa:

  • Twardość grafitu: jedną z najważniejszych kwestii, na którą powinniśmy zwrócić uwagę, jest twardość grafitu. W zależności od tego, jaką twardość grafitu wybierzemy, będziemy mogli konturować lub cieniować.
  • Średnica: średnica ołówka Pentel, jest kolejnym parametrem, obok którego nie powinniśmy przejść obojętnie. Dobranie odpowiedniej średnicy względem naszej dłoni pozwoli nam na maksymalne odciążenie ręki, co jest niezwykle istotne w zawodach, gdzie praca z ołówkiem profesjonalnym może trwać nawet do kilku godzin dziennie.
  • Tworzywo wykonania: ołówek Pentel powinien być przede wszystkim trwały, dlatego też tworzywo, z którego został wykonany ołówek, ma duże znaczenie. Najlepiej, aby wybrany przez nas ołówek Pentel był wykonany z drewna oznaczonego ekologicznym certyfikatem FSC lub metalu, co zapewni trwałość i możliwość wielokrotnego użycia.
  • Ergonomiczny uchwyt: warto sprawdzić, czy wybrany przez nas ołówek Pentel został wyposażony w antypoślizgowy, ergonomiczny uchwyt - takie rozwiązanie w znacznym stopniu odciąży nasze dłonie.
  • Gumka w zestawie: zakup ołówka Pentel wyposażonego w gumkę do ścierania w znacznym stopniu ułatwi nam wykonywanie szkiców. Każda popełniona pomyłka będzie mogła zostać z łatwością wytarta, ponieważ gumka zawsze znajdzie się na wyciągnięciu naszej ręki.
     

Pentel ołówki cena

Ceny ołówków Pentel są mocno zróżnicowane. Wszystko to ze względu na wysoce rozbudowaną ofertę, która obejmuje zarówno ołówki automatyczne, drewniane jak i zestawy. W związku z tym podanie uśrednionej ceny za jedną sztukę ołówka Pentel nie należy do najłatwiejszych zadań. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ołówków Pentel! 
 

Pentel - o producencie

Firma Pentel rozpoczęła swoją działalność pod koniec lat 40. Co ciekawe, nazwa marki jest ściśle związana z branżą papierniczo-biurową. Połączenie słów PEN (z ang. pióro) i TEL (z ang. opowiadać) określa genezę i cel powołania marki do życia. Ciągłe podwyższanie poprzeczki i kreowanie trendów są doskonałym określeniem działań firmy w ciągu ostatnich lat. Motto przewodnie marki Pentel: „odręczne pismo ponad wszystko i bezpieczna niczym nieskrępowana twórczość plastyczna”

Filtry

Producenci
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grafit [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Twardość grafitu
więcej >
Akwarelowy
więcej >
Do rysunku
więcej >
Ekskluzywny
więcej >
Grawitacyjny
więcej >
Gruby
więcej >
Kreślarski
więcej >
Leworęczny
więcej >
Metalowy
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Permanentny
więcej >
Profesjonalny
więcej >
Termotransferowy
więcej >
Z gumką
więcej >
Zestaw
więcej >
Kolekcja
więcej >
Kształt
więcej >
Do nauki pisania
więcej >
Pastelowy
więcej >

Cena