• 22 255 95 55

Ołówki automatyczne Pentel

Ołówek automatyczny Pentel jest produktem, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów z różnego środowiska zawodowego. Wszystko to, dzięki wielowariantowości i  wysokiemu komfortowi użytkowania ołówków automatycznych Pentel.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:PENTELRodzaj:Automatyczny

Pokaż na stronie:

Ołówek automatyczny Pentel 

Ołówek automatyczny Pentel jest produktem, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów z różnego środowiska zawodowego. Wszystko to, dzięki wielowariantowości i  wysokiemu komfortowi użytkowania ołówków automatycznych Pentel. Dlatego, zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego ołówka mechanicznego Pentel warto, abyśmy zapoznali się z najważniejszymi parametrami produktu, co umożliwi nam dokonanie satysfakcjonującego zakupu. 
 

Pentel ołówek automatyczny - korzyści produktu 

Ołówki automatyczne Pentel są produktem łatwym i komfortowym w użyciu. W odróżnieniu od ołówków drewnianych model mechaniczny nie wymaga od nas temperowania, a jedynie uzupełnienia gotowych wkładów grafitowych. Takie rozwiązanie jest wydajniejsze i pozwala nam na zaoszczędzenie czasu, który poświęcilibyśmy na ostrzenie ołówka. Inną zaletą ołówków automatycznych Pentel jest wielowariantowość produktów, która obejmuje podział ze względu na budowę i kolorystykę, dzięki czemu każdy bez większego problemu znajdzie produkt doskonale dostosowany do swoich oczekiwań. W związku z ogromnym zainteresowaniem ołówkami automatycznymi Pentel postanowiliśmy wyselekcjonować produkty, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów, co jak mamy nadzieję, ułatwi każdemu podjęcie decyzji dotyczącej zakupu konkretnego modelu. 

Ołówki automatyczne Pentel - popularne modele:

  • Ołówek automatyczny Pentel graphgear 1000
  • Ołówek automatyczny Pentel Fiesta AX127 0,7mm
  • Ołówek automatyczny Pentel Energize PL105 0,5mm
  • Ołówek automatyczny Pentel PD305T Techniclick G 0.5mm
  • Ołówek automatyczny Pentel A129 0,9mm
  • Ołówek automatyczny Pentel PL77 0,7mm

 

Możemy łatwo zaobserwować, że poszczególne modele ołówków automatycznych Pentel różnią się między sobą, ze względu na wiele parametrów. Jednym z najważniejszych, który będzie miał dla nas, jako użytkowników największe znaczenie podczas codziennego stosowania, jest szerokość grafitu wyrażana w mm, która ma bezpośrednie przełożenie na grubość linii piszącej. Inną ważną kwestią, o której nie powinniśmy zapomnieć, jest twardość grafitu, która jest odpowiedzialna za odcień kreski - im miększy grafit wybierzemy, tym będzie się on charakteryzował ciemniejszym odcieniem, z kolei ołówki automatyczne wyposażone w twardy grafit, dadzą nam kreskę o jaśniejszym odcieniu. 
 

Ołówki automatyczne Pentel - kolorystyka

Ołówki automatyczne Pentel występują w wielu kolorach, jeśli chodzi o obudowę zewnętrzną, dzięki czemu wybór ołówka, który będzie bliski naszemu poczuciu estetyki, stanie się łatwym zadaniem. Wśród najpopularniejszych i najchętniej wybieranych kolorów, z całą pewnością możemy wyróżnić odcienie podstawowe, takie jak biel, czy czerń. Dodatkowo producent zadbał również o poszerzenie oferty o takie kolory jak turkusowy, różowy, niebieski, czerwony, zielony i wiele innych. 

 

PENTEL -  o producencie ołówków automatycznych 

Firma Pentel rozpoczęła swoją działalność pod koniec lat 40. Co ciekawe, nazwa marki jest ściśle związana z branżą papierniczo-biurową. Połączenie słów PEN (z ang. pióro) i TEL (z ang. opowiadać) określa genezę i cel powołania marki do życia. Ciągłe podwyższanie poprzeczki i kreowanie trendów są doskonałym określeniem działań firmy w ciągu ostatnich lat. 

Motto przewodnie marki Pentel: „odręczne pismo ponad wszystko i bezpieczna niczym nieskrępowana twórczość plastyczna”
 

Ołówki automatyczne Pentel - cena

Ceny poszczególnych ołówków automatycznych Pentel różnią się między sobą. Na koszt produktu składa się wiele czynników - są to między innymi: tworzywo wykonania produktu, wygląd zewnętrzny oraz ilość wkładów dołączonych do zestawu. Przykładowo, za najtańszy ołówek automatyczny Pentel będziemy musieli zapłacić w granicach 4 złote, a za najdroższy około 28 złotych.  

Filtry

Producenci
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grafit [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Twardość grafitu
więcej >
Akwarelowy
więcej >
Do rysunku
więcej >
Ekskluzywny
więcej >
Grawitacyjny
więcej >
Gruby
więcej >
Kreślarski
więcej >
Leworęczny
więcej >
Metalowy
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Permanentny
więcej >
Profesjonalny
więcej >
Termotransferowy
więcej >
Z gumką
więcej >
Zestaw
więcej >
Kolekcja
więcej >
Kształt
więcej >
Do nauki pisania
więcej >
Pastelowy
więcej >

Cena