• 22 255 95 55

Ołówki Stabilo

Ołówki Stabilo cieszą się dużym zadowoleniem wśród klientów. Wyjątkowo rozbudowana oferta sprawia, że każdy bez najmniejszego problemu będzie w stanie znaleźć ołówek Stabilo doskonale dostosowany do każdej najmniejszej potrzeby.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:STABILO

Pokaż na stronie:

Ołówki Stabilo

Ołówki Stabilo cieszą się dużym zadowoleniem wśród klientów. Wyjątkowo rozbudowana oferta sprawia, że każdy bez najmniejszego problemu będzie w stanie znaleźć ołówek Stabilo doskonale dostosowany do każdej najmniejszej potrzeby. Warto, abyśmy w wyborze ołówka Stabilo kierowali się zastosowaniem produktu. W zależności od tego, czy będziemy pisać, czy też szkicować lub rysować to wybrany przez nas produkt powinien cechować się konkretnymi parametrami, które będą miały przełożenie na komfort pracy z ołówkiem Stabilo. W związku z tym zachęcamy do dokładnego zapoznania się z najważniejszymi cechami ołówków Stabilo, co mamy nadzieję, ułatwi każdemu dokonanie udanego zakupu. 
 

Stabilo ołówki - charakterystyka ogólna

Już na wstępie należy zaznaczyć, że nie każdy ołówek Stabilo jest dokładnie taki sam. Poszczególne modele ołówków różnią się między sobą ze względu na budowę, jak i wygląd zewnętrzny. W podstawowym podziale ołówki Stabilo dzielą się na: mechaniczne i drewniane.

Ołówki Stabilo - podział: 

  • Ołówki Stabilo mechaniczne: produkt tego typu budową przypomina długopis. Charakteryzuje się wyjątkową odpornością na złamania i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Warto również sprawdzić tworzywo wykonania, wybranego przez nas ołówka mechanicznego Stabilo. Jedne będą wykonane z metalu, drugie z kolei z plastiku - oba tworzywa cechują się dużą wytrzymałością.
  • Ołówki Stabilo drewniane: ołówek drewniany Stabilo jest jednym z najpopularniejszych produktów. Przy pomocy tego artykułu piśmienniczego możemy skutecznie sporządzać różnego rodzaju czytelne notatki.
     

Ołówki do pisania Stabilo - jaki wybrać? 

Jak wspomnieliśmy na wstępie, ołówki Stabilo występują w wielu modelach, co przekłada się na wielowariantowość produktu, dzięki czemu każdy bez najmniejszego problemu ma możliwość wyboru produktu, który będzie doskonale dostosowany do indywidualnych potrzeb. W wyborze ołówka Stabilo warto, abyśmy szczególną uwagę zwrócili na twardość grafitu, co ma bezpośredni wpływ na jasność grafitu. Innym ważnym parametrem, na który powinniśmy zwrócić uwagę, jest obudowa ołówka Stabilo. Warto, aby wybrany przez nas ołówek Stabilo był ergonomiczny i łatwy w trzymaniu, dzięki czemu długie godziny pracy z ołówkiem nie będą stanowiły dla nas żadnego problemu.
 

Stabilo ołówki - popularne modele 

Marka Stabilo w swojej ofercie ma rozbudowany katalog produktów. W związku, z czym każdy bez najmniejszego problemu znajdzie produkt, którego potrzebuje. Duże zainteresowanie klientów ołówkami Stabilo skłoniło nas do wyselekcjonowania najchętniej wybieranych produktów. 

Ołówki Stabilo - chętnie wybierane produkty: 

  • Ołówek drewniany STABILO EASYgraph 2B dla leworęcznych niebieski
  • Ołówek automatyczny STABILO EASYergo Start HB 1,4mm dla praworęcznych
  • Ołówek drewniany STABILO Trio 2B różowy
  • Ołówek drewniany STABILO EASYgraph S Metallic HB dla leworęcznych srebrny

 

Stabilo ołówki cena 

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego ołówka Stabilo warto, abyśmy zwrócili uwagę na cenę produktu. Jednym z czynników, który będzie miał największy wpływ na koszt produktu, jest tworzywo wykonania oraz ilość sztuk w opakowaniu. W związku z rozbudowaną ofertą ołówków Stabilo, podanie uśrednionej ceny za sztukę nie należy do najłatwiejszych zadań. Zachęcamy do osobistego zapoznania się z ofertą ołówków Stabilo. 

Filtry

Producenci
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grafit [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Twardość grafitu
więcej >
Akwarelowy
więcej >
Do rysunku
więcej >
Ekskluzywny
więcej >
Grawitacyjny
więcej >
Gruby
więcej >
Kreślarski
więcej >
Leworęczny
więcej >
Metalowy
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Permanentny
więcej >
Profesjonalny
więcej >
Termotransferowy
więcej >
Z gumką
więcej >
Zestaw
więcej >
Kolekcja
więcej >
Kształt
więcej >
Do nauki pisania
więcej >
Pastelowy
więcej >

Cena