• 22 255 95 55

Ołówki ekologiczne

Ekologia coraz częściej odgrywa wyjątkowo istotną rolę w wielu miejscach pracy. Z łatwością możemy zaobserwować zjawisko, w którym zarówno pracownicy, jak i pracodawcy dokładają ogromnych starań, aby otoczenie w miejscu pracy było jak najbardziej przyjazne środowisku. Produktami, które cieszą się dużym zainteresowaniem w branży biurowej są między innymi ekologiczne ołówki biurowe.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Ekologiczny:Tak

Pokaż na stronie:

Ołówki ekologiczne 

ołówek ekologiczny

Ekologia coraz częściej odgrywa wyjątkowo istotną rolę w wielu miejscach pracy. Z łatwością możemy zaobserwować zjawisko, w którym zarówno pracownicy, jak i pracodawcy dokładają ogromnych starań, aby otoczenie w miejscu pracy było jak najbardziej przyjazne środowisku. Produktami, które cieszą się dużym zainteresowaniem w branży biurowej są między innymi ekologiczne ołówki biurowe, długopisy, linijki i inne. Jak w tak rozbudowanej ofercie produktów znaleźć ołówki eko, które zachowują najwyższe standardy, jeśli chodzi o aspekt ekologiczny? W związku z ogromnym zainteresowaniem ołówkami ekologicznymi, przygotowaliśmy krótki artykuł, który ułatwi Wam dobór ołówka ekologicznego z uwzględnieniem konkretnych parametrów. 

 

Ołówek ekologiczny - cechy charakterystyczne produktu

Ołówki ekologiczne w podstawowym podziale możemy podzielić na dwa rodzaje - bezdrzewne i wykonane z drewna. Najmniej ekologicznym produktem z kategorii ołówków, będą ołówki automatyczne wyprodukowane z plastiku. Przyjrzyjmy się jednak bliżej ołówkom ekologicznym i różnicom między nimi. 

Ołówki ekologiczne - rodzaje: 

  • Ołówek ekologiczny bezdrzewny: bezdrzewne ołówki, zostały w całości wykonane z grafitowego sztyftu powleczonego bezbarwnym lakierem. Jak sugeruje nam nazwa produktu, do produkcji ołówków ekologicznych bezdrzewnych nie wykorzystano ani grama plastiku lub drewna.
  • Ołówek ekologiczny drewniany: do grupy ołówków ekologicznych możemy również zaliczyć wszystkie ołówki wykonane z drewna. Duże firmy, które są najlepsze, jeśli chodzi o produkcje ołówków ekologicznych, wykorzystują do produkcji drewno uzyskane tylko i wyłącznie z ekologicznych rezerwatów drzew, gdzie na miejsce jednego wciętego drzewa sądzonych jest kilka nowych.


Ołówki ekologiczne - korzyści 

Nie bez powodu mawia się, że małe rzeczy tworzą całość. Dokładnie tak jest i tym razem! Zastąpienie ołówków plastikowych, na ołówki ekologiczne, to tylko kropla w rzece zmian, które możemy wprowadzić, aby nasze miejsce pracy było bardziej ekologiczne. Jednak to działanie połączone z innymi, będzie dobrym początkiem do dalszego działania na rzecz ekologii w naszym miejscu pracy! 

Filtry

Producenci
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grafit [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Twardość grafitu
więcej >
Akwarelowy
więcej >
Do rysunku
więcej >
Ekskluzywny
więcej >
Grawitacyjny
więcej >
Gruby
więcej >
Kreślarski
więcej >
Leworęczny
więcej >
Metalowy
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Permanentny
więcej >
Profesjonalny
więcej >
Termotransferowy
więcej >
Z gumką
więcej >
Zestaw
więcej >
Kolekcja
więcej >
Kształt
więcej >
Do nauki pisania
więcej >
Pastelowy
więcej >

Cena