• 22 255 95 55

Ołówki automatyczne 0,5 mm

Ołówek automatyczny 0.5mm jest artykułem, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pracowników biurowych na całym świecie.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Grafit [mm]:0,5Rodzaj:Automatyczny

Pokaż na stronie:

Ołówek automatyczny 0 5 

Ołówek automatyczny 0.5mm jest artykułem, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pracowników biurowych na całym świecie. Ołówek automatyczny 0 5 mm charakteryzuje się uniwersalną końcówką, która doskonale sprawdzi się w pisaniu po powierzchniach gładkich i płaskich, dzięki czemu powstałe zapiski będą wyraziste i czytelne. Ołówki automatyczne 0,5mm - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego produktu. 

 

Ołówek automatyczny 0 5 mm - charakterystyka ogólna 

Poszczególne modele ołówków różnią się między sobą ze względu na konkretne parametry, które mają bezpośrednie przełożenie na zastosowanie produktu. O czym warto pamiętać przy wyborze ołówka automatycznego 0,5mm? Przede wszystkim wybrany przez nas artykuł piśmienniczy powinien być komfortowy i wygodny w użyciu, co zagwarantuje nam wybór ołówka automatycznego o ergonomicznej obudowie. Jednak ergonomiczny uchwyt to tylko jeden wielu parametrów, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Zachęcamy do zapoznania się z listą najważniejszych parametrów produktu! 
 

Ołówki automatyczne 0,5 mm - najważniejsze parametry: 

  • Tworzywo wykonania: tworzywo wykonania jest kolejnym ważny parametrem, który będzie miał bezpośrednie przełożenie na jakość i trwałość produktu. Wśród dwóch podstawowych tworzyw, które cieszą się największą popularnością, wyróżniamy: plastik i metal. Ołówki automatyczne 0,5 mm wykonane z metalu, są określane mianem profesjonalnych - ich trwałość jest większa niż w przypadku tych wykonanych z plastiku.
  • Gumka do ścierania: warto, aby wybrany przez nas ołówek automatyczny 0,5mm był wyposażony w gumkę do ścierania, co umożliwi nam szybkie usunięcie popełnionego błędu.
  • Twardość grafitu: ołówki automatyczne 0,5mm najczęściej wyposażone są w grafity o twardości HB, co pozwala nam zarówno na pisanie, jak i szkicowanie.

 

Ołówek automatyczny 0,5 mm cena 

Podanie uśrednionej ceny za ołówek automatyczny 0,5mm nie należy do najłatwiejszych zadań. Oferta ołówków automatycznych jest wysoce rozbudowana, a lista producentów obszerna. W związku z tym podanie uśrednionej ceny za ołówek automatyczny 0,5 mm jest zadaniem niemalże nie do wykonania. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktów - ołówki automatyczne 0,5mm.

Filtry

Producenci
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grafit [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Twardość grafitu
więcej >
Akwarelowy
więcej >
Do rysunku
więcej >
Ekskluzywny
więcej >
Grawitacyjny
więcej >
Gruby
więcej >
Kreślarski
więcej >
Leworęczny
więcej >
Metalowy
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Permanentny
więcej >
Profesjonalny
więcej >
Termotransferowy
więcej >
Z gumką
więcej >
Zestaw
więcej >
Kolekcja
więcej >
Kształt
więcej >
Do nauki pisania
więcej >
Pastelowy
więcej >

Cena