• 22 255 95 55

Wkłady do ołówka automatycznego 0,7 mm

Przed dokonaniem zakupu ołówka automatycznego, obowiązkowo powinniśmy zapoznać się z rodzajem wkładu grafitowego, który jest obsługiwany przez nasz model artykułu piśmienniczego. Podstawowe parametry wkładów grafitowych 0,7mm, będą miały dla nas ogromne znaczenie.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Grafit [mm]:0,7Rodzaj:Wkłady do ołówka

Pokaż na stronie:

Wkłady do ołówka automatycznego 0 7 mm 

Wkłady do ołówka automatycznego 0 7 zostały wykonane z trwałego grafitu. Mimo wszystko każdy wkład do ołówka różni się między sobą konkretnymi parametrami, co ma bezpośrednie przełożenie na dopasowanie produktu względem konkretnych modeli ołówków. Wkłady do ołówka automatycznego 0 7mm - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie, zanim zdecydujemy się na zakup - zapraszamy!

 

Wkłady do ołówka automatycznego 0 7 - na co zwrócić uwagę?

Przed dokonaniem zakupu ołówka automatycznego, obowiązkowo powinniśmy zapoznać się z rodzajem wkładu grafitowego, który jest obsługiwany przez nasz model artykułu piśmienniczego. Podstawowe parametry wkładów grafitowych 0,7mm, będą miały dla nas ogromne znaczenie. Wśród najważniejszych parametrów, zdecydowanie powinniśmy wyróżnić: średnice grafitu, twardość oraz długość. Każdy z tych trzech elementów będzie kluczowy, jeśli chodzi o zakup wkładu do ołówka automatycznego 0,7 mm. 

 

Wkład do ołówka automatycznego 0 7 mm - jak wymienić wkład w długopisie?

Dla wielu osób wymiana wkładu w ołówku automatycznym może być nie lada wyzwaniem. W związku, z tym przygotowaliśmy dla Was krótką instrukcję obsługi, która z całą pewnością ułatwi każdemu to zadanie. 

Wkład do ołówka 0,7 mm - jak umieścić? 

  • Odkręć końcówkę ołówka i wysuń grafit 0,7mm
  • Naciśnij przycisk, który służy do wysuwania wkładu, aby upewnić się, czy nie zostały tam pozostałości po poprzednim graficie
  • Umieść ostrożnie nowy wkład do ołówka 0,7mm w miejscu poprzedniego


Wkład do ołówka automatycznego 0,7mm - gdzie kupić?

Wkłady do ołówków automatycznych 0,7mm powinniśmy znaleźć zarówno w papierniczych sklepach stacjonarnych, jak i internetowych sklepach online. Warto jednak zaznaczyć, że dostępność tego typu produktów stacjonarnie może być mocno ograniczona, dlatego zachęcamy do zakupów w sklepach internetowych. 
 

Wkłady do ołówka automatycznego 0,7mm cena 

Ceny poszczególnych wkładów do ołówków automatycznych 0,7 mm różnią się między sobą. Wszystko to ze względu na różnorodność producentów oraz ilość wkładów w jednym zestawie. Przykładowo za opakowania 12 sztuk wkładów do ołówka automatycznego 0,7mm będziemy musieli zapłacić około 5 złotych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grafit [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Twardość grafitu
więcej >
Akwarelowy
więcej >
Do rysunku
więcej >
Ekskluzywny
więcej >
Grawitacyjny
więcej >
Gruby
więcej >
Kreślarski
więcej >
Leworęczny
więcej >
Metalowy
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Permanentny
więcej >
Profesjonalny
więcej >
Termotransferowy
więcej >
Z gumką
więcej >
Zestaw
więcej >
Kolekcja
więcej >
Kształt
więcej >
Do nauki pisania
więcej >
Pastelowy
więcej >

Cena