• 22 255 95 55

Ołówki ergonomiczne

Ołówek do prawidłowego trzymania może w znacznym stopniu odciążyć nasze dłonie, co umożliwi nam długotrwałą pracę z artykułem piśmienniczym, przy minimalnym obciążeniu dłoni.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Ergonomiczny:Tak

Pokaż na stronie:

Ołówek ergonomiczny

Przestrzeganie podstawowych zasad ergonomii w codziennym życiu i w miejscu pracy trwale poprawia nasze samopoczucie, co długofalowo wpływa pozytywnie na nasze zdrowie. W związku z tym producenci licznych marek zaczęli oferować nam szereg rozwiązań ergonomicznych, które tyczą się między innymi artykułów biurowych i piśmienniczych. Jednym z takich produktów, któremu chcielibyśmy przyjrzeć się bliżej, jest ołówek ergonomiczny. Ołówek do prawidłowego trzymania może w znacznym stopniu odciążyć nasze dłonie, co umożliwi nam długotrwałą pracę z artykułem piśmienniczym, przy minimalnym obciążeniu dłoni. Jaki ołówek ergonomiczny wybrać i na co powinniśmy zwrócić uwagę, zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego produktu? - odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania!

 

Ergonomiczny ołówek - co to znaczy? 

Ołówek, aby można było określić go mianem ergonomicznego, powinien spełniać kilka podstawowych zasad - przede  wszystkim być wygodny w użyciu! Aby ta zasada mogła zostać zachowana, produkt powinien zawierać ergonomiczny uchwyt na ołówek. Ergonomiczny uchwyt możemy podzielić na dwie kategorię - ergonomiczny kształt, który doskonale dopasowuje się do dłoni lub gumowy uchwyt, który również ułatwia trzymanie oraz zapobiega ślizganiu się dłoni. 

 

Ołówki ergonomiczne - producenci

Na rynku wyróżniamy wiele marek, które cieszą się dużym zadowoleniem wśród klientów. W naszym wyborze przede wszystkim powinniśmy kierować się doświadczeniem producenta, co ma bezpośrednie przełożenie na jakość oferowanych ołówków ergonomicznych. Wśród marek, o których nie moglibyśmy nie wspomnieć, z całą pewnością należy wyróżnić: Faber-Castell, Pentel, Stabilo, Steadtler, Koh-i-norr i wiele więcej! 
 
Ołówki ergonomiczne - popularne modele:

  • Ołówek ergonomiczny Pentel Energize
  • Ołówek ergonomiczny Rotring Tikky
  • Ołówek ergonomiczny Faber-Castell Grip 2001
  • I inne


Wprowadź niewielkie zmiany ergonomiczne do swojego życia i przekonaj się jak wiele pozytywnych korzyści, mogą nieść za sobą małe rzeczy. 

Filtry

Producenci
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grafit [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Twardość grafitu
więcej >
Akwarelowy
więcej >
Do rysunku
więcej >
Ekskluzywny
więcej >
Grawitacyjny
więcej >
Gruby
więcej >
Kreślarski
więcej >
Leworęczny
więcej >
Metalowy
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Permanentny
więcej >
Profesjonalny
więcej >
Termotransferowy
więcej >
Z gumką
więcej >
Zestaw
więcej >
Kolekcja
więcej >
Kształt
więcej >
Do nauki pisania
więcej >
Pastelowy
więcej >

Cena