• 22 255 95 55

Ołówki 2B

Ołówek 2B jest produktem szczególnie polecanym zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze szkicowaniem, jak i profesjonalnych artystów. Już na wstępie warto dodać, że ołówek 2b jest produktem z kategorii ołówków miękkich.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Twardość grafitu:2B

Pokaż na stronie:

Ołówki 2B

ołówki 2B

Ołówek 2B jest produktem szczególnie polecanym zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze szkicowaniem, jak i profesjonalnych artystów. Już na wstępie warto dodać, że ołówek 2b jest produktem z kategorii ołówków miękkich. Artykuł piśmienniczy tego typu cechuje się charakterystyczną kreską, która odcieniem jest bardziej zbliżona do koloru czarnego niż szarego, dzięki czemu ołówki 2b są stosowane między innymi do rysowania konturów. Warto również dodać, że ołówek miękki 2b jest najpopularniejszym i najchętniej wybieranym produktem z kategorii ołówków miękkich, dlatego też oferta tego konkretnego modelu jest szczególnie rozbudowana. 2b ołówek - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie, zapraszamy! 
 

Ołówek b2 - charakterystyka ogólna 

Ołówek 2B cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Produkt tego typu najczęściej występuje w postaci ołówków drewnianych, wszystko to ze względu na fakt, że ołówek 2B został wyposażony w charakterystyczny miękki grafit, który umieszczony w ołówku mechanicznym mógłby ulec łatwemu złamaniu. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu ołówka 2B warto, abyśmy zapoznali się z najważniejszymi parametrami produktu, co umożliwi nam dokonanie udanego zakupu. 

B2 ołówki - parametry produktu:

 • Średnica: średnica ołówka 2B, jest kolejnym parametrem, obok którego nie powinniśmy przejść obojętnie. Dobranie odpowiedniej średnicy względem naszej dłoni pozwoli nam na maksymalne odciążenie ręki, co jest niezwykle istotne w trakcie wielu godzin szkicowania lub rysowania.
 • Tworzywo wykonania: ołówek 2B powinien być przede wszystkim trwały, dlatego też tworzywo, z którego został wykonany ołówek, ma duże znaczenie. Najlepiej, aby wybrany przez nas ołówek 2B był wykonany z drewna oznaczonego ekologicznym certyfikatem FSC.
 • Ergonomiczny uchwyt: warto sprawdzić, czy wybrany przez nas ołówek 2b został wyposażony w antypoślizgowy, ergonomiczny uchwyt - takie rozwiązanie w znacznym stopniu odciąży nasze dłonie.
 • Kształt: kształt obudowy ołówka 2B ma ogromne przełożenie na komfort pracy z produktem. Wśród najpopularniejszych modeli ołówka 2B wyróżniamy: trójkątne i sześciokątne.
 • Gumka w zestawie: zakup ołówka 2 b wyposażonego w gumkę do ścierania w znacznym stopniu ułatwi nam wykonywanie prac plastycznych. Każda popełniona pomyłka będzie mogła zostać z łatwością wytarta, ponieważ gumka do ścierania zawsze znajdzie się na wyciągnięciu naszej ręki.

 

Ołówek 2 b - chętnie wybierane modele 

Ołówki 2b

W branży biurowej wyróżniamy wiele marek, które mają w swojej ofercie bogaty wybór ołówków 2b, dzięki czemu zakup ołówka tego typu nie powinien należeć do najtrudniejszych zadań. Warto, abyśmy w naszym wyborze szczególną uwagę zwrócili na produkty od firm, które cieszą się renomą i rozpoznawalnością wśród klientów, co ma bezpośrednie przełożenie na jakość oferowanych ołówków 2B. 

Ołówki 2B - popularne kolekcje: 

 • Ołówek 2B drewniany STABILO EASYgraph
 • Ołówek 2B drewniany STABILO Othello
 • Ołówek 2B sześciokątny 1500 Koh-i-noor
 • Ołówek 2B Steadtler Noris
 • Ołówek 2B GoldFaber Faber-Castell
 • I inne

 

Ołówek b2 cena 

Podanie uśrednionej ceny za ołówek 2B nie należy do najłatwiejszych zadań. Wszystko to ze względu na mocno rozbudowaną ofertę, która obejmuje produkty wielu marek. Jak w tak obszernej ofercie znaleźć ołówek 2B o nie wygórowanej cenie, a stosunkowo dobrej jakości? Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na marki, które cieszą się dużym zaufaniem wśród klientów. Przykładowo za ołówek B2 popularnej marki Stabilo, będziemy musieli zapłacić średnio od 3 do 7 złotych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grafit [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Twardość grafitu
więcej >
Akwarelowy
więcej >
Do rysunku
więcej >
Ekskluzywny
więcej >
Grawitacyjny
więcej >
Gruby
więcej >
Kreślarski
więcej >
Leworęczny
więcej >
Metalowy
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Permanentny
więcej >
Profesjonalny
więcej >
Termotransferowy
więcej >
Z gumką
więcej >
Zestaw
więcej >
Kolekcja
więcej >
Kształt
więcej >
Do nauki pisania
więcej >
Pastelowy
więcej >

Cena