• 22 255 95 55

Ołówki 4B

Ołówek 4 b jest kolejnym wariantem z kategorii ołówków miękkich, które w ostatnim czasie mocno zyskały na swojej popularności. Ołówki typu b4 są szczególnie mocno doceniane przez artystów amatorów i profesjonalistów - wszystkich tych, którzy na co dzień pasjonują się rysowaniem i szkicowaniem

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Twardość grafitu:4B

Pokaż na stronie:

Ołówki 4B 

Ołówki 4B

Ołówek 4 b jest kolejnym wariantem z kategorii ołówków miękkich, które w ostatnim czasie mocno zyskały na swojej popularności. Ołówki typu b4 są szczególnie mocno doceniane przez artystów amatorów i profesjonalistów - wszystkich tych, którzy na co dzień pasjonują się rysowaniem i szkicowaniem. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup ołówka 4B warto, abyśmy zapoznali się z najważniejszymi parametrami produktu, co umożliwi nam dokonanie udanego zakupu. Ołówek B4 - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie zanim zdecydujemy się na zakup, zapraszamy! 
 

Ołówek 4b - najważniejsze parametry

Ołówki 4B wykonane z drewna, zostały wyposażone w miękki grafitowy wkład, za pomocą którego uzyskamy ciemną kreskę. Intensywny odcień umożliwi nam tworzenie wyraźnych konturów, co będzie miało przełożenie na całokształt wykonania naszej pracy. 

B4 ołówek - parametry:

  • Średnica: średnica ołówka 4B, jest kolejnym parametrem, obok którego nie powinniśmy przejść obojętnie. Dobranie odpowiedniej średnicy względem naszej dłoni pozwoli nam na maksymalne odciążenie ręki, co jest niezwykle istotne w trakcie wielu godzin szkicowania lub rysowania.
  • Tworzywo wykonania: ołówek 4B powinien być przede wszystkim trwały, dlatego też tworzywo, z którego został wykonany ołówek, ma duże znaczenie. Najlepiej, aby wybrany przez nas ołówek 4B był wykonany z drewna oznaczonego ekologicznym certyfikatem FSC.
  • Ergonomiczny uchwyt: warto sprawdzić, czy wybrany przez nas ołówek 4b został wyposażony w antypoślizgowy, ergonomiczny uchwyt - takie rozwiązanie w znacznym stopniu odciąży nasze dłonie.
  • Kształt: kształt obudowy ołówka 4B ma ogromne przełożenie na komfort pracy z produktem. Wśród najpopularniejszych modeli ołówka 4B wyróżniamy: trójkątne i sześciokątne.
  • Gumka w zestawie: zakup ołówka 4 b wyposażonego w gumkę do ścierania w znacznym stopniu ułatwi nam wykonywanie prac plastycznych. Każda popełniona pomyłka będzie mogła zostać z łatwością wytarta, ponieważ gumka do ścierania zawsze znajdzie się na wyciągnięciu naszej ręki.

 

Ołówki B4 cena

Podanie uśrednionej ceny za sztukę produktu nie należy do najłatwiejszych zadań, ze względu na fakt, że oferta produktów jest mocno rozbudowana. W zależności od tego, na jakiej marki ołówek b3 się zdecydujemy, będziemy mogli spodziewać się różnej ceny. Przykładowo za ołówek 3b Stabilo będziemy musieli średnio zapłacić od 2 do 3 złote. 

Filtry

Producenci
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grafit [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Twardość grafitu
więcej >
Akwarelowy
więcej >
Do rysunku
więcej >
Ekskluzywny
więcej >
Grawitacyjny
więcej >
Gruby
więcej >
Kreślarski
więcej >
Leworęczny
więcej >
Metalowy
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Permanentny
więcej >
Profesjonalny
więcej >
Termotransferowy
więcej >
Z gumką
więcej >
Zestaw
więcej >
Kolekcja
więcej >
Kształt
więcej >
Do nauki pisania
więcej >
Pastelowy
więcej >

Cena