• 22 255 95 55

Ołówki 8B

Ołówki 8B są kolejnym produktem, z rozbudowanej kategorii ołówków miękkich, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów na całym świecie. Produkt tego typu jest zdecydowanie częściej stosowany przez artystów i pasjonatów rysunku, aniżeli przez pracowników biurowych. Wszystko to ze względu na fakt, że za pomocą ołówków miękkich 8B z łatwością uzyskamy ciemną i wyrazistą kreskę, która sprawdzi się doskonale w trakcie szkicowania i konturowania.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Twardość grafitu:8B

Pokaż na stronie:

Ołówki 8B

Ołówki 8b

Ołówki 8B są kolejnym produktem, z rozbudowanej kategorii ołówków miękkich, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów na całym świecie. Produkt tego typu jest zdecydowanie częściej stosowany przez artystów i pasjonatów rysunku, aniżeli przez pracowników biurowych. Wszystko to ze względu na fakt, że za pomocą ołówków miękkich 8B z łatwością uzyskamy ciemną i wyrazistą kreskę, która sprawdzi się doskonale w trakcie szkicowania i konturowania. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu ołówka B8 warto, abyśmy zapoznali się z najważniejszymi parametrami produktu. 8B ołówki - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie, zapraszamy! 
 

Ołówek B8 - cechy ogólne produktu, parametry 

Parametry poszczególnych ołówków B8 są mocno do siebie zbliżone. W związku z tym powinniśmy skupić się na poszczególnych elementach budowy ołówka, co ułatwi nam zakup produktu, który będzie odpowiednio dostosowany do naszych potrzeb. 

B8 ołówek - parametry:

  • Średnica: średnica ołówka 8B, jest kolejnym parametrem, obok którego nie powinniśmy przejść obojętnie. Dobranie odpowiedniej średnicy względem naszej dłoni pozwoli nam na maksymalne odciążenie ręki, co jest niezwykle istotne w trakcie wielu godzin szkicowania lub rysowania.
  • Tworzywo wykonania: ołówek 8B powinien być przede wszystkim trwały, dlatego też tworzywo, z którego został wykonany ołówek, ma duże znaczenie. Najlepiej, aby wybrany przez nas ołówek 8B był wykonany z drewna oznaczonego ekologicznym certyfikatem FSC.
  • Ergonomiczny uchwyt: warto sprawdzić, czy wybrany przez nas ołówek 8b został wyposażony w antypoślizgowy, ergonomiczny uchwyt - takie rozwiązanie w znacznym stopniu odciąży nasze dłonie.
  • Kształt: kształt obudowy ołówka 8B ma ogromne przełożenie na komfort pracy z produktem. Wśród najpopularniejszych modeli ołówka 8B wyróżniamy: trójkątne i sześciokątne.
  • Gumka w zestawie: zakup ołówka 8b wyposażonego w gumkę do ścierania w znacznym stopniu ułatwi nam wykonywanie prac plastycznych. Każda popełniona pomyłka będzie mogła zostać z łatwością wytarta, ponieważ gumka do ścierania zawsze znajdzie się na wyciągnięciu naszej ręki.

 

Ołówek B8 - jakiej marki?

Ołówek B8 jest artykułem piśmienniczym, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. W związku z czym jest to produkt, z którym spotkamy się w katalogu wielu producentów. Jak w tak rozbudowanej ofercie znaleźć ołówek B8, który spełni nasze wszystkie oczekiwania. W naszym wyborze powinniśmy przede wszystkim kierować się renomą marki, która będzie miała przełożenie na jakość oferowanych produktów. Wśród marek, o których nie moglibyśmy nie wspomnieć, z całą pewnością powinniśmy wyróżnić takich producentów, jak Stabilo, Steadtler, Koh-i-noor, Faber-Castell i wiele innych! 

Filtry

Producenci
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grafit [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Twardość grafitu
więcej >
Akwarelowy
więcej >
Do rysunku
więcej >
Ekskluzywny
więcej >
Grawitacyjny
więcej >
Gruby
więcej >
Kreślarski
więcej >
Leworęczny
więcej >
Metalowy
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Permanentny
więcej >
Profesjonalny
więcej >
Termotransferowy
więcej >
Z gumką
więcej >
Zestaw
więcej >
Kolekcja
więcej >
Kształt
więcej >
Do nauki pisania
więcej >
Pastelowy
więcej >

Cena