• 22 255 95 55

Opakowania do żywności

Akcesoria kuchenne w biurze mogą okazać się przydatne zarówno dla Ciebie, jak i pracowników. Kuchnia powinna być wygodnym, bezpiecznym i funkcjonalnym miejscem. Zadbaj więc o wysokiej jakości asortyment zapewniający użytkownikom wydajność i efektywność. Wybierz opakowania do żywności wyprodukowane przez najlepszych producentów i przekonaj się, że niewielka zmiana jest w stanie pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie Twojej firmy.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Do wykorzystania w każdej biurowej kuchni - folia aluminiowa do żywności
 

Folia na żywność lub aluminiowa to uniwersalne akcesoria, które można wykorzystywać w kuchni. Dzięki nim przechowywanie produktów spożywczych jest o wiele prostsze. Chcesz być zadowolonym użytkownikiem wybranego wyposażenia lub zależy Ci na tym, by zapewnić pracownikom asortyment najwyższej klasy? Zainwestuj w rozwiązania od najlepszych producentów. Posiadamy opakowania folii spożywczej zarówno w wersji budżetowej (np. 50 metrów), jak i XXL (np. 150 metrów folii aluminiowej). Pamiętaj, że wybierają większe opakowanie, możesz liczyć na lepszą cenę jednostkową. Generuj w ten sposób dodatkowe oszczędności dla firmy lub domowników. Folia nie ma terminu ważności i na pewno ją wykorzystasz.
 

Do kogo skierowana jest oferta dlabiura24.pl?
 

Chociaż nasza oferta skierowana jest do firm, udostępniamy również możliwość złożenia zamówienia klientom prywatnym. Folie do żywności powinny znajdować się w każdej kuchni, a biorąc pod uwagę, że w DlaBiura24.pl zapewniamy doskonały stosunek jakości do ceny, najlepszym rozwiązaniem są zakupy hurtowe. Folie, opakowania i pozostałe akcesoria kuchenne nie mają terminu przydatności lub jest on naprawdę długi. Zapas wystarczy zatem na wiele miesięcy, a Ty zaoszczędzisz na zakupach. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wiadomości. Skontaktuj się z naszym zespołem i poznaj dostępną ofertę jeszcze lepiej.

Filtry

Producenci
więcej >
Długość [m]
więcej >
Grubość folii [mic]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Artykuły spożywcze
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena