• 22 255 95 55

Organizery na biurko

Organizer na biurko jest produktem powszechnie wykorzystywanym w wielu miejscach pracy, gdzie organizacja i porządek są jednymi z głównych priorytetów. W związku z tym przybornik na biurko jest produktem, który cieszy się dużą popularnością wśród klientów na całym świecie.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Organizery na biurko

Organizer na biurko CEP

Organizer na biurko jest produktem powszechnie wykorzystywanym w wielu miejscach pracy, gdzie organizacja i porządek są jednymi z głównych priorytetów. W związku z tym przybornik na biurko jest produktem, który cieszy się dużą popularnością wśród klientów na całym świecie. Jeśli zależy nam na dobrze zorganizowanym miejscu pracy, to koniecznie powinniśmy się bliżej zapoznać z produktem, jakim jest przybornik na biurko. Organizery na biurko - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie, zanim zdecydujemy się na zakup, zapraszamy! 
 

Organizery na biurko - charakterystyka ogólna 

Przyborniki biurowe występują w postaci różnych rodzajów, jednak zadanie każdego z nich jest dokładnie takie same! Zapewnić pracownikom biurowym, uczniom i studentom jak najlepszą organizację przestrzeni na biurku. Organizer do biurka w podstawowym podziale dzielimy na: przyborniki na biurko w formie plastikowego kubeczka, w którym z łatwości umieścimy niewielkie ilości artykułów piśmienniczych. Przybornik biurowy może również przybierać formę organizera o więcej niż jednej ilości przegródek. Niektóre modele zostały dodatkowo wyposażone w miejsce na karteczki samoprzylepne, co dodatkowo pomoże nam nie tylko w organizacji artykułów piśmienniczych, ale również drobnych artykułów biurowych. Jak już wiemy, nie każdy przybornik na biurko jest dokładni taki sam. Poszczególne modele będą się między sobą różniły konkretnymi parametrami, co będzie miało przełożenie na jakość oferowanych produktów. Dlatego, zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego produktu warto, abyśmy lepiej poznali przybornik biurkowy i jego wszystkie parametry.

Przyborniki na biurko - rodzaje:

 • Przybornik na biurko (kubek)
 • Przybornik na biurko z oddzielnym miejscem na karteczki
 • Organizer na biurko na dobre przybory i akcesoria do pisania

 

Piórnik na biurko - parametry: 

 • Tworzywo wykonania: elegancki organizer na biurko najczęściej wykonany jest z trwałego i odpornego na pęknięcia plastiku. Niektóre marki do produkcji swoich przyborników wykorzystują plastik pochodzący z tworzywa recyklowanego, co sprawia, że piórniki na biurko są ekologiczne. Innym popularnym tworzywem stosowanym w produkcji jest metal, którego właściwości są szczególnie doceniane ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia. Przybornik na biurko elegancki tego typu najczęściej występuje wykonany w formie czarnej metalowej siateczki.
 • Wymiary: innym ważnym parametrem, który będzie miał dla nas kluczowe znaczenie, są wymiary produktu. Im większa przestrzeń robocza naszego biurka, tym na większy piórnik biurowy możemy sobie pozwolić. Powinniśmy pamiętać, że na biurku powinniśmy również zostawić miejsce na inne pomocne w organizacji biura akcesoria. W związku z tym warto, abyśmy starannie rozdzielili i przeznaczyli na ten cel konkretną przestrzeń biurka.
 • Ilość przegródek: w zależności od tego, jaki przybornik organizer na biurko wybierzemy, będzie się on cechował inną ilością przegródek. Najpopularniejsze modele zostały stworzone na wzór kubka i mają tylko jedną przegródkę. Jednak warto podkreślić, że w ofercie wielu marek znajdziemy pojemniki na ołówki z więcej niż jedną przegródką, co może być niezwykle przydatne podczas segregacji większej ilości artykułów piśmienniczych.

 

Piórniki na biurko - chętnie wybierane kolory

Przybornik na biurko DURABLE

Elegancki przybornik na biurko jest produktem, który występuje w wielu wariantach nie tylko, jeśli chodzi o wcześniej omawianą budowę zewnętrzną, ale również ze względu na wielowariantowość wzorów i kolorów, dzięki czemu każdy z nas z łatwością znajdzie produkt, który doskonale wkomponuje się w wystrój panujący w naszym miejscu pracy. W związku z dużym zainteresowaniem produktem organizer na przybory biurowe postanowiliśmy wyselekcjonować najchętniej wybierane wśród klientów odcienie. 

Przybornik na biurko plastikowy - chętnie wybierane kolory:

 • Organizer na biurko szary
 • Organizer na biurko niebieski
 • Organizer na biurko miętowy
 • Organizer na biurko srebrny
 • Przybornik na biurko przezroczysty

 

Warto również dodać, że oprócz wyżej wymienionych odcieni dużą popularnością cieszą się plastikowe organizery na biurko o odcieniach standardowych takich, jak biały lub czarny. 


Designerskie organizery na biurko - chętnie wybierane modele

Organizer na biurko nowoczesny to produkt, który znajdziemy w katalogu wielu marek. W związku z tym znalezienie modelu, który spełni nasze wszystkie oczekiwania zarówno jeśli chodzi o aspekt wizualny, jak i wysoką jakość wcale nie będzie tak prostym zadaniem, jak mogłoby się nam z pozoru wydawać. Zapraszamy do zapoznania się z listą najchętniej wybieranych produktów - eleganckie organizery na biurko. 

Organizer na biurko elegancki i uniwersalny - popularne kolekcje:

 • Przybornik mobilny DURABLE Varicolor Smart Office antracytowy
 • Przybornik na biurko DURABLE Vegas czarny
 • Przybornik na biurko HAN Bravo czarny
 • Przybornik na biurko CEP Pro Gloss niebieski
 • Przybornik na długopisy DURABLE Trend ażurowy czarny
 • Przybornik na długopisy HAN LOOP I-COLOUR niebieski

Jak możemy zauważyć, różnorodności produktów jest naprawdę bardzo duża, a to tylko część produktów, z którymi możemy się spotkać podczas przeglądania oferty marek biurowych. 

 

Organizer na biurko plastikowy i metalowy - cena

Pojemnik na długopisy DURABLE

Podanie uśrednionej ceny za mały lub duży przybornik na biurko nie należy do najłatwiejszych zadań. Wszystko to ze względu na wysoce rozbudowaną listę produktów, która obejmuje przyborniki wielu marek. Mimo wszystko jesteśmy w stanie wydzielić przedział cenowy, w którym z łatwością powinno nam się udać kupić przybornik na biurko nowoczesny. Przykładowo za jeden z najtańszych modeli marki HAN będziemy musieli zapłacić średnio w granicach 20 złotych. Z kolei, jeśli chodzi o plastikowy organizer na biurko od marek premium, będziemy musieli przygotować się na zapłacenie kwoty, która oscyluje w granicach od 60 do 90 złotych. 
 

Organizer na biurko - producenci

Jak wspomnieliśmy na wstępie, w branży biurowej wyróżniamy wielu producentów, którzy specjalizują się w produkcji rozmaitych artykułów biurowych. Jak wśród tak wielu produktów znaleźć marki, które spełnią nasze oczekiwania ze względu na jakość, jak i aspekt wizualny? Przede wszystkim w naszym wyborze powinniśmy decydować się na produkty od firm, które funkcjonują w branży biurowej od wielu lat, dzięki czemu ich produkty będą pewniejszym wyborem. Na naszej liście nie mogło zabraknąć żadnej z poniżej wymienionych marek!

Pudełko na długopisy - chętnie wybierani producenci: 

 • DURABLE
 • LEITZ
 • CEP
 • ESSELTE
 • DONAU
 • HAN
 • I inni

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Przegrody
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Kolekcja
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena