• 22 255 95 55

Papier A3 Color Copy

Papier A3 marki Color Copy to doskonała baza do sporządzania wszelkich dokumentów, ulotek, pism i innych wydruków. Arkusze formatu A3 należą do najczęściej wykorzystywanych rozmiarów papieru zarówno w biurze, szkole, jak i domu. Dzięki wyjątkowo czystej bieli papier Color Copy zapewnia wydrukom wyjątkowo wysoki poziom kontrastu. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:COLOR COPY

Pokaż na stronie:

Papier A3 Color Copy

Papier formatu A3 jest, zaraz po arkuszach A4, najczęściej stosowanym papierem w biurach, drukarniach, szkołach, urzędach oraz domach. Jego duże wymiary pozwalają na drukowanie plakatów oraz dużych form graficznych. Po złożeniu takie arkusze mogą np. pełnić rolę broszury informacyjnej w formie zeszytu formatu A4. Papier A3 Color Copy to wspaniała jakość, będąca wynikiem wieloletniego doświadczenia w zrównoważonej produkcji papieru. Pozwala na przygotowywanie najwyższej jakości kolorowych wydruków, które w każdej sytuacji prezentują się doskonale.

 

Papier ksero A3 Color Copy – właściwości

Cechy charakterystyczne papieru A3 Color Copy to przede wszystkim nieskazitelna biel oraz powierzchnia dostosowana do odpowiedniego wchłaniania tuszu oraz tonera. Inne cechy zależne są od rodzaju papieru A3, który wybierzemy. Marka Color Copy zaprojektowała bowiem kilka serii, które zróżnicowane są w taki sposób, aby spełnić wszelkie potrzeby występujące podczas codziennej pracy. 

Papier do drukarki A3 z serii Original to elegancki wygląd oraz odpowiednia gładkość, która doskonale sprawdza się podczas użytku w biurze. Dzięki swojej strukturze umożliwia uzyskanie wspaniałych rezultatów podczas przygotowywania wydruków, w przypadku których szczególnie zależy nam na wyraźnych kolorach oraz ostrych kształtach czy literach. Seria Coated Silk to papier A3, który wyróżnia się niezwykłą, satynową gładkością. Dzięki temu może być wykorzystany podczas tworzenia ulotek, brzoszur czy raportów, które powinny zachwycać swoim wyglądem. Papier A3 Coated Glossy to z kolei wspaniały produkt o błyszczącym wykończeniu. Jego powłoka jest przystosowana do przygotowywania kolorowych wydruków za pomocą drukarek laserowych. Ponadto zapewnia on wysoką wydajność, wspaniały kontrast oraz głęboką czerń na wydrukach. 

 

Papier A3 Color Copy

Papier do drukarki A3 Color Copy – gramatura

Jeśli już wybierzemy odpowiedni rodzaj papieru A3 Color Copy, to pozostaje jeszcze kwestia optymalnej gramatury, dopasowanej do potrzeb danego biura. Papier ksero A3 Color Copy dostępny jest w wielu wariantach, posiadających różną gramaturę. Przedstawiają się one następująco:

 

 • Papier A3 Color Copy 90g
 • Papier A3 Color Copy 100g
 • Papier A3 Color Copy 120g
 • Papier A3 Color Copy 135g
 • Papier A3 Color Copy 160g
 • Papier A3 Color Copy 170g
 • Papier A3 Color Copy 200g
 • Papier A3 Color Copy 220g
 • Papier A3 Color Copy 250g
 • Papier A3 Color Copy 280g
 • Papier A3 Color Copy 300g

 

Mniejsza gramatura papieru oznacza również mniejszą jego grubość. Wtedy papier jest bardziej wiotki, jednak doskonale sprawdza się w przypadku codziennego drukowania zwykłych dokumentów. Papiery o większej gramaturze charakteryzują się dużą sztywnością oraz grubością, przez co są także bardziej wytrzymałe. Papier A3 o gramaturze wynoszącej 300g może być bez problemu wykorzystany jako materiał do przygotowania wizytówek. Gramatura papieru A3 ma znaczenie w kwestii ceny jednego opakowania, dlatego zakup warto dostosować do potrzeb danego biura. 

 

Color Copy – o marce

Color Copy to wiodący producent papieru do druku cyfrowego należący do grupy Mondi. Dzięki wysokiej jakości papieru Color Copy wydruki są wyjątkowo wyraziste, a kolory intensywne i żywe. Specjalnie opracowana powierzchnia arkusza gwarantuje niezwykłą przyczepność tuszu, co przynosi świetne rezultaty. Marka ta szczególnie ceni sobie ekologiczne materiały oraz świadome zarządzanie zasobami energii i wody.

Filtry

Producenci
więcej >
Klasa
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Kolor
więcej >
Białość CIE
więcej >
Powierzchnia
więcej >
Rodzaj
więcej >
Certyfikat
więcej >

Cena