• 22 255 95 55

Papier A4 Color Copy

Biały papier A4 marki Color Copy to wysokiej klasy produkt, który zapewnia wspaniałe rezultaty w zakresie tworzenia kolorowych wydruków. Odpowiednia gładkość powierzchni papierowych arkuszy jest gwarancją głębi koloru i wyjątkowej wyrazistości. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:COLOR COPY

Pokaż na stronie:

Papier A4 Color Copy

Papier formatu A4 jest najczęściej używanym papierem w przestrzeni biurowej i nie tylko. Papier A4 ma na tyle uniwersalne wymiary, że jest stosowany podczas sporządzania dokumentacji, korespondencji, wszelkich materiałów informacyjnych i wielu innych rodzajów pism. Marka Color Copy jest specjalistą w dziedzinie produkcji papieru A4 i dlatego przygotowała kilka wariantów, które z pewnością przypadną do gustu każdemu użytkownikowi. Każdy z nich produkowany jest z dbałością o środowisko oraz zasoby naturalne. Tym, co zasługuje na szczególne zwrócenie uwagi, jest fakt, że papier A4 Color Copy wyróżnia się wyjątkowym poziomem bieli, który sprawdza się zarówno w przypadku wydruków czarno-białych, jak i kolorowych. Dzięki temu otrzymujemy wyraźne wydruki o wspaniałym kontraście. 

 

Papier ksero A4 Color Copy – rodzaje

Papier A4 Color Copy

 

Wśród produktów oferowanych przez markę Color Copy najpopularniejsze są 3 rodzaje papieru: Original, Coated Silk oraz Coated Glossy. Każdy z nich posiada inne właściwości, a także oferuje różne rezultaty. Wszystko po to, by zaspokoić wszelkie potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 

  • Papier A4 Color Copy Original – to uniwersalny papier A4 do drukarki laserowej oraz atramentowej. Dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi świetnie sprawdza się jako środek komunikacji biurowej, zatem może być wykorzystany zarówno do tworzenia korespondencji zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Zastosowanie technologii ColorLok oraz niebywale gładka powierzchnia umożliwia uzyskanie żywych kolorów, głębokiej czerni oraz szybkie wysychanie tuszu w przypadku drukarek atramentowych. Na wspomnienie zasługuje również fakt, że papier ten jest neutralny pod względem emisji CO2

 

  • Papier A4 Color Copy Coated Silk – cechą wyróżniającą papier A4 z tej serii jest przede wszystkim jego niesamowita gładkość oraz jedwabistość, która świetnie sprawdza się w przypadku kolorowego druku laserowego. Papier A4 Coated Silk posiada powlekaną matową powierzchnię, która pozwala na doskonałe odwzorowanie kolorów. Rezultatem tego są wydruki najwyższej jakości o wyrafinowanym wyglądzie. Dzięki wspomnianej wyjątkowej powierzchni papier może być wykorzystany do drukowania zdjęć o wysokim kontraście

 

  • Papier A4 Color Copy Coated Glossy – tym, co wyróżnia papier A4 Coated Glossy, jest powlekana błyszcząca powierzchnia gwarantująca osiągnięcie wydruków o idealnie głębokim kolorze. Dzięki specjalnej powłoce przystosowanej do wysokiej temperatury utrwalania podczas druku laserowego papier ksero A4 Color Copy Coated Glossy zapewnia maksymalną wydajność oraz wspaniały wygląd wydruków. Doskonale nadaje się do tworzenia ulotek oraz broszur handlowych

 

Papier A4 Color Copy cena

Cena papieru do drukarki Color Copy zależna jest przede wszystkim od wybranego rodzaju. Istotną kwestią jest tutaj również jego gramatura oraz ilość arkuszy składających się na jedną ryzę papieru. Koszt jednego opakowania waha się w granicach od 20 do 80 złotych. Cena jest zatem zróżnicowana, dlatego przed zakupem warto zastanowić się, który papier ksero A4 jest najbardziej dopasowany do naszych potrzeb. 

 

Color Copy – o marce

Color Copy to wiodący producent papieru do druku cyfrowego należący do grupy Mondi. Dzięki wysokiej jakości papieru Color Copy wydruki są wyjątkowo wyraziste, a kolory intensywne i żywe. Specjalnie opracowana powierzchnia arkusza gwarantuje niezwykłą przyczepność tuszu, co przynosi świetne rezultaty. Marka ta szczególnie ceni sobie ekologiczne materiały oraz świadome zarządzanie zasobami energii i wody.

Filtry

Producenci
więcej >
Klasa
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Kolor
więcej >
Białość CIE
więcej >
Powierzchnia
więcej >
Rodzaj
więcej >
Certyfikat
więcej >

Cena