• 22 255 95 55

Papier A5

W naszej ofercie znajdują się papiery ksero format A5 cechujące się bardzo dobrą jakością i różnorodną gramaturą.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Papier format A5 - wysokiej jakości i ekologiczny

W asortymencie znajduje się również papier do drukarki format A5 o charakterze ekologicznym, który został wykonany w stu procentach z makulatury. U nas mogą Państwo znaleźć papiery format A5 produkowane zgodnie z certyfikatami, które potwierdzają wdrożenie systemu zarządzania jakością, a także międzynarodowego środowiskowego systemu jakości.

Polecamy sprawdzić również papiery format A4 oraz papiery do wydruków kolorowych!
 

Papier A5 

Papier do drukarek A5 jest zdecydowanie rzadziej stosowany w środowiskach biurowych niż jego sąsiedzi o formacie A4 oraz A3. Papier ksero A5 to często stosowany artykuł biurowy w wielu miejscach pracy. Ciężko byłoby wyobrazić sobie funkcjonowanie każdej z firm, czy instytucji bez ryz papieru. Papier ksero format A5 jest praktycznym przedmiotem, który zapewnia prawidłowy przebieg korespondencji na całym świecie. Warto również pamiętać, że dobry papier A5, poddany archiwizacji na długie lata nie ulegnie zniszczeniu. W tym celu wykorzystywane są liczne artykuły archiwizacyjne takie jak: pudła archiwizacyjne, segregator, czy koszulka na dokumenty. Podpowiemy, czym warto się kierować, wybierając papier xero A5?  

 

Ryza papieru A5 - zastosowanie

Większa część dokumentacji, którą archiwizujemy, jest drukowana w klasycznym formacie A4. Czasami jednak zdarzy się, że niektóre dokumenty znacznie odbiegają od tradycyjnego szablonu. W takiej sytuacji wielkim ułatwieniem będzie papier A5 do drukarki.

Tego rodzaju format jest świetną alternatywą w sytuacji, gdy planujemy wydruk istotnych notatek lub innych ważnych dokumentów o zmniejszonym formacie. Najchętniej wybieranym produktem z tej kategorii jest papier A5 ryza. 

 

Papier do drukarek A5 - aspekt ekologiczny

Wbrew pozorom używanie papieru w dużych ilościach nie szkodzi środowisku. Każdy z nas chce zrobić coś dla polepszenia sytuacji ekologicznej na świecie. Możemy to osiągnąć poprzez ograniczenie śladu węglowego, oszczędzanie zasobów, wykorzystywanie ich ponownie i poddawanie recyklingowi. Rozsądne korzystanie z papieru w rzeczywistości jest pomocne - przyczynia się do ograniczania emisji dwutlenku węgla. Każdego roku więcej drzew jest sadzonych niż wycinanych. To między innymi z tego powodu w UE rośnie obecnie o 30% więcej lasów niż 50 lat temu. Korzystanie więc z papieru ekologicznego, w wysokim stopniu przyczyniamy się do sadzenia nowych lasów. 

 

Papier xero A5 - na co zwrócić uwagę

W trakcie dokonywania zakupu najważniejszą rzeczą, na którą musimy zwrócić szczególną uwagę, jest ilość kartek w jednej ryzie oraz grubość kartki. Te dwa parametry wpłyną na jakość produktu oraz cenę. 

Papier A5 - podział ze względu na grubość kartki:

 • papier A5 70g
 • Papier A5 80g
 • Papier A5 90g 
 • papier A5 100g 
 • papier A5 120g 
 • papier A5 200g
 • papier A5 250g
 • papier A5 300g 
   

Papier A5 cena / sprawdzeni producenci 

Cena papieru A5 uwarunkowana jest w zależności od marki, ilości kartek w ryzie, oraz gramatury produktu. Papier A5 cena - najniższe zaczynają się już nawet od 11 złotych. Papier A5 najtaniej kupimy zawsze, wybierając opcje, w której znajduje się większa ilość kartek w jednej ryzie. 


Sprawdzeni producenci: 

 • papier A5 Navigator
 • papier ksero A5 Office
 • papier A5 ksero Maestro
 • papier ksero biały A5 Plano
 • papier do drukarki A5 POL

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Format
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Certyfikat
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Klasa
więcej >
Białość CIE
więcej >
Powierzchnia
więcej >

Cena