• 22 255 95 55

Papier do drukarek igłowych

Papier składanka to produkt wykonany z najwyższą precyzją oraz dbałością o każdy szczegół, dlatego cieszy się od lat olbrzymim zainteresowaniem naszych Klientów. Papier do drukarek igłowych produkowany jest z bezpyłowego i bezdrzewnego papieru offsetowego ( w przypadku wersji pojedynczej) lub samokopiującego ( wersja wielowarstwowa). Producent udziela aż pięciu lat gwarancji na zdolność kopiowania oraz dwudziestu pięciu lat na trwałość kopii. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Papier do drukarki igłowej 

papier do drukarki igłowej

Papier samokopiujący to artykuł papierniczy, który jest niezastąpiony w wielu miejscach pracy. Papier do drukarek igłowych to wielkie ułatwienie w wykonywaniu obowiązków, w zawodach takich jak: księgowość, duże sklepy internetowy, czy przychodnie. Papier komputerowy został wykonany z ogromną precyzją oraz dbałością o każdy szczegół, dlatego od lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem w wielu środowiskach zawodowych. Papier do drukarki igłowej produkowany jest z bezpyłowego i bezdrzewnego papieru offsetowego (w przypadku wersji pojedynczej) lub samokopiującego (wersja wielowarstwowa). Producent udziela aż pięciu lat gwarancji na zdolność kopiowania oraz dwudziestu pięciu lat na trwałość kopii. Czym warto się kierować, wybierając papier do drukarek igłowych? 

 

Papier samokopiujący do drukarek igłowych - zastosowanie 

Papier komputerowy składanka to praktyczny artykuł papierniczy, który jest regularnie stosowany w wielu miejscach pracy. Papier perforowany do drukarki umożliwia nam estetyczny wydruk obszernej dokumentacji. Wiele sklepów używa papier z perforacją w celu wystawiania faktur (w tej branży popularny jest również papier komputerowy z nadrukiem zawierającym logo firmy). Z kolei w księgowości papier składanka komputerowa, wykorzystuje się do wydruku długich rozliczeń. Takie rozwiązanie umożliwia księgowym łatwy pogląd do rozliczeń, bez konieczności stosowania kilkunastu oddzielnych, uniwersalnych białych kartek. 


Papier perforowany A4 - na co warto zwrócić uwagę?  

papier komputerowy

Papier z dziurkami charakteryzuje się wieloma parametrami, na które niewątpliwie należy zwrócić uwagę, dokonując zakupu. Papier samokopiujący do drukarki - jedną z najważniejszych cech produktu jest możliwość tworzenia wielu kopii dokumentu. Jest to niezwykle ekologiczne rozwiązanie, które umożliwia nam uzyskanie obrazu bez wykorzystania tuszu. 

Papier komputerowy 240x12 - popularne marki:

 • papier komputerowy Drescher
 • papier komputerowy Emerson


Papier samokopiujący do drukarek -  podział ze względu na ilość kopii: 

 • papier komputerowy Emerson 240x12 1+1
 • papier do drukarki igłowej 1+2
 • papier do drukarki igłowej 1+3
 • papier perforowany do drukarki igłowej 1+4
   


Papier do drukarki 1+1 najczęściej wykorzystywany jest w takich urządzeniach jak: 

 • papier do drukarki igłowej Oki
 • papier do drukarki Oki 3320Kolejną ważną kwestią, na którą powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając kilkuwarstwowy papier (papier do drukarki igłowej 1 + 1 lub papier do drukarki igłowej 1 + 2)  jest ilość składek w jednym arkuszu oraz ich kolor. Papier do drukarki Emerson dostępny jest zarówno w tradycyjnej wersji, jak i  wyposażonej w kolorowe kopie. Aspekt ten może być niezwykle istotny w wielu miejscach pracy, ponieważ nie wszędzie akceptowane są wersje w kolorze. Z kolei w innych firmach, papier Emerson składanka w kolorze, może okazać się niezastąpionym elementem, wyposażającym biuro


Papier do drukarki Oki - cena produktu 

Emerson papier komputerowy oraz Drescher papier komputerowy - ceny tych produktów będą uwarunkowane ze względu na parametry. Wszystko zależne jest w głównej mierze od tego, jaką ilość składanek mamy w jednej ryzie, formatu, oraz ilości kopii, którą dany papier komputerowy będzie w stanie wykonać. 

Papier do drukarki igłowej cena -  koszty produktu oscylują pomiędzy 70 złotych, a 150 złotych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Cale
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość składek
więcej >
Kolor
więcej >
Kolorowe kopie
więcej >
Odrywana perforacja
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >

Cena