Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Papier do plotera

Papier do ploterów to produkt uniwersalny, doskonały do wydruków na wszystkich rodzajach ploterów. Dostępny w różnych gramaturach. Papiery do ploterów sprawdzą się w przypadku wykonywania rysunku technicznego, graficznego, rejestracji wyniku pomiaru czy kreślenia precyzyjnych map oraz planów. Nadają się także do wykonywania projektów architektonicznych czy instalacyjnych.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Popularny papier do plotera z oferty dlabiura24.pl

Rolka do plotera atramentowego to papier nowoczesny, niepowlekany, o bardzo wysokiej białości. Sporą popularnością cieszy się również uniwersalny biały papier ksero w roli. Doskonały do wydruków na wszystkich rodzajach ploterów atramentowych oraz kserokopiarek. Role pakowane są w karton, który następnie zabezpiecza się dodatkowo folią. Papiery do plotera to produkt najwyższej jakości, niezwykle uniwersalny i wygodny w użyciu!

Papiery do plotera - jak możesz je wykorzystać?

Ploter jest urządzeniem niezbędnym w każdej agencji reklamowej zajmującej się projektowaniem graficznym i projektowaniem do druku. Dzięki papierom do plotera można wykonać wydruki próbne, które pozwolą sprawdzić, jak na żywo będzie prezentował projekt, który do tej pory był opracowywany tylko na ekranie komputera. Oprócz tego dzięki ploterowi można wydrukować postery prezentacyjne, plansze i makiety, które mogą być pomocnym materiałem ilustracyjnym w trakcie spotkania z Klientem. Papier do plotera może być też wykorzystany jako podstawa do wydruku wielkoformatowych regulaminów firmowych, listy pracowników miesiąca i tak dalej.

Sprawdź też inne nasze produkty z kategorii papier.

Filtry zwiń rozwiń

Producenci
więcej >
Długość [m]
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena