792 Papier kancelaryjny, podaniowy. W kratkę lub w linię - dlabiura24.pl

Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Papier kancelaryjny

Papier kancelaryjny to papier o ustalonym formacie, który jest używany do pisania akt urzędowych, podań, pism, referatów i innych tego typu dokumentów.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Arkusz papieru kancelaryjnego - zastosowanie

 

Wszelkie artykuły papiernicze są niezbędne w codziennym funkcjonowaniu biur. Sprawdzą się w urzędach, kancelariach, gabinetach, sekretariatach. Inną nazwą papieru kancelaryjnego jest papier podaniowy. Jest on ceniony za swoją praktyczność, przystępny format i łatwość korzystania, ponieważ arkusze papieru składają się z oddzielnych kart, ciętych zgodnie z formatem A4 lub A3. Papier kancelaryjny A4 lub A3 różni się od innych arkuszy tym, że odznacza się bardzo wysoką jakością, wytrzymałością i estetyką wyglądu. Dzięki temu łatwiejsze jest przejrzyste i czytelne sporządzenie tekstu niż na mniejszych skoroszytowych formatach.


Papier kancelaryjny w sklepie dlabiura24.pl

 

Papiery kancelaryjne idealnie sprawdzą się w codziennym funkcjonowaniu niejednego biura, przedsiębiorstwa, instytucji czy sekretariatu. Papier kancelaryjny w kratkę występuje w formacie A3, a do wyboru mamy w tym przypadku dwie jednostki sprzedaży – 100 lub 500 arkuszy. Jego gramatura to 60 mg / metr kwadratowy. Występuje również papier podaniowy w linię. Arkusz papieru kancelaryjnego możesz kupić już dziś i uzupełnić zapasy swojej firmy lub własnego domowego biura. Papier kancelaryjny A4 może posłużyć bez obaw także jako papier kancelaryjny do wydrukowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu dlabiura24.pl!

 

Skąd pochodzi papier?

 

Pierwsze archeologiczne dowody o użyciu papieru pochodzą co najmniej z 8 r.p.n.e. Z tego roku pochodzi skrawek papieru znaleziony w Nefrytowej Bramie. Inne dane podają rok 105 n.e. i Cai Luna jako chińskiego wynalazcę papieru oraz jego masowej produkcji w postaci papieru czerpanego.

 

Filtry zwiń rozwiń

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >

Cena