• 22 255 95 55

Papier kancelaryjny

Papier kancelaryjny to papier o ustalonym formacie, który jest używany do pisania akt urzędowych, podań, pism, referatów i innych tego typu dokumentów.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Arkusz papieru kancelaryjnego - zastosowanie

papier kancelaryjny w kratkę interdruk A4 ryza papieru 150 kartek

Wszelkie artykuły papiernicze są niezbędne w codziennym funkcjonowaniu biur. Sprawdzą się w urzędach, kancelariach, gabinetach, sekretariatach. Inną nazwą papieru kancelaryjnego jest papier podaniowy. Jest on ceniony za swoją praktyczność, przystępny format i łatwość korzystania, ponieważ arkusze papieru składają się z oddzielnych kart, ciętych zgodnie z formatem A4 lub A3. Papier kancelaryjny A4 lub A3 różni się od innych arkuszy tym, że odznacza się bardzo wysoką jakością, wytrzymałością i estetyką wyglądu. Dzięki temu łatwiejsze jest przejrzyste i czytelne sporządzenie tekstu niż na mniejszych skoroszytowych formatach.

 

Papier kancelaryjny w sklepie dlabiura24.pl

Papiery kancelaryjne idealnie sprawdzą się w codziennym funkcjonowaniu niejednego biura, przedsiębiorstwa, instytucji czy sekretariatu. Papier kancelaryjny w kratkę występuje w formacie A3, a do wyboru mamy w tym przypadku dwie jednostki sprzedaży – 100 lub 500 arkuszy. Jego gramatura to 60 mg / metr kwadratowy. Występuje również papier podaniowy w linię. Arkusz papieru kancelaryjnego możesz kupić już dziś i uzupełnić zapasy swojej firmy lub własnego domowego biura. Papier kancelaryjny A4 może posłużyć bez obaw także jako papier kancelaryjny do wydrukowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu dlabiura24.pl!

 

Skąd pochodzi papier?

Pierwsze archeologiczne dowody o użyciu papieru pochodzą co najmniej z 8 r.p.n.e. Z tego roku pochodzi skrawek papieru znaleziony w Nefrytowej Bramie. Inne dane podają rok 105 n.e. i Cai Luna jako chińskiego wynalazcę papieru oraz jego masowej produkcji w postaci papieru czerpanego.
 

Papier podaniowy - sprawdzony producent

papier kancelaryjny w kratkę InterdrukKartka podaniowa firmy Interdruk jest jednym z najchętniej wybieranych artykułów papierniczych wśród klientów. Kartki podaniowe od Interdruk cechują się solidnym wykonaniem i trwałością, mamy pewność, że pisma sporządzone na produkcie - kartki podaniowe, będą trwałe i niezawodnie spełnią swoją funkcję. Marka Interdruk od 1991 roku współtworzy rynek poligraficzny w Polsce. Firma swoją działalność rozpoczęła, jako mała lokalna firma, która z czasem przekształciła się w jedną z największych drukarni w Polsce. Interdruk to specjalista w dziedzinie poligrafii usługowej oraz jeden z głównych dystrybutorów artykułów papierniczo - biurowych. Ryza papieru podaniowego firmy Interdruk to gwarancja wysokiej jakości, popartej niską ceną. 

Arkusz podaniowy Interdruk - zaufaj marce z wieloletnim doświadczeniem w branży. 
Papier podaniowy cena 

Wielu zadaje pytanie: „papier podaniowy gdzie kupić?” Każdy niewątpliwie poszukuje produktu w niskiej cenie, który będzie charakteryzował się wysoką jakością. Arkusz papieru podaniowego będzie różnił się ceną w zależności od formatu, grubości kartki oraz rodzaju producenta. 
 
Ryza papieru podaniowego cena 
Papier podaniowy A4 cena: 

  • cena produktu oscyluje w granicach 13 złotych 
     

Papier podaniowy A3 cena:

  • koszt papieru kancelaryjnego 100 sztuk: cena oscyluje w granicach 13 złotych
  • koszt kartki kancelaryjnej 500 sztuk: cena oscyluje w granicach 40 złotych 

Filtry

Producenci
więcej >
Typ
więcej >
Format
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Kolor
więcej >

Cena