• 22 255 95 55

Papier kancelaryjny format A3

Papier podaniowy o wymiarach kartki A3 dostępny jest zarówno jako papier podaniowy A3 w linie, jak i papier kancelaryjny A3 w kratkę.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format:A3

Pokaż na stronie:

Papier kancelaryjny A3

Papier kancelaryjny Interdruk kratka A3

Papier kancelaryjny A3, często przemiennie określany jest mianem papieru podaniowego A3. Obie wersje są jak najbardziej prawidłowe, stosowane naprzemiennie i określają kartkę papieru, która przeznaczona jest do sporządzania odręcznie napisanych, ważnych pism, które często wymagają naszego podpisu. 

 

Papier podaniowy A3 w sklepie dlabiura24.pl

Papier podaniowy o wymiarach kartki A3 dostępny jest zarówno jako papier podaniowy A3 w linie, jak i papier kancelaryjny A3 w kratkę. Jedynie od naszych indywidualnych preferencji zależy, który z rodzajów papieru kancelaryjnych okażę się modelem doskonale dostosowanym do naszych oczekiwań. Co ciekawe, papier kancelaryjny A3 jest zdecydowanie częściej wybierany, niż papier podaniowy o formacie A4. Wszystko to z uwagi na oficjalne zastosowanie kartek kancelaryjnych. 

Papier kancelaryjny A3 zastosowanie:

  • Oficjalne pisma
  • Wypracowania szkolne
  • Notatki
  • Pisma urzędowe
     


 Papier kancelaryjny A3 cena i producent

Cena arkuszu kancelaryjnego A3 będzie różniła się od siebie w zależności od ilości arkuszy papieru kancelaryjnego w jednym opakowaniu oraz marki. Jednym z najchętniej wybieranych producentów papierów kancelaryjnych A3 bezwątpienia jest marka Interdruk. 

logo Interdruk

Interdruk - o producencie papieru kancelaryjnego A3:

Marka Interdruk od 1991 roku współtworzy rynek poligraficzny w Polsce. Firma swoją działalność rozpoczęła, jako mała lokalna firma, która z czasem przekształciła się w jedną z największych drukarni w Polsce. Interdruk to specjalista w dziedzinie poligrafii usługowej oraz jeden z głównych dystrybutorów artykułów papierniczo - biurowych. Ryza papieru podaniowego firmy Interdruk to gwarancja wysokiej jakości, popartej niską ceną.
 

Papier podaniowy A3 cena:

  • Papier kancelaryjny A3 100 sztuk: cena oscyluje w granicach 13 złotych
  • Papier kancelaryjny A3 500 sztuk: cena oscyluje w granicach 40 złotych

Filtry

Producenci
więcej >
Typ
więcej >
Format
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Kolor
więcej >

Cena