• 22 255 95 55

Papier kancelaryjny format A4

Papier podaniowy o wymiarach kartki A4 dostępny jest zarówno jako papier podaniowy A4 w linie, jak i papier kancelaryjny A4 w kratkę. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format: A4

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Papier kancelaryjny A4

papier kancelaryjny w kratkę interdruk A4 ryza papieru 150 kartek

Papier kancelaryjny A4, często przemiennie określany jest mianem papieru podaniowego A4. Obie wersje są jak najbardziej prawidłowe, stosowane naprzemiennie i określają kartkę papieru, która przeznaczona jest do sporządzania odręcznie napisanych, ważnych pism, które często wymagają naszego podpisu. 
 

Papier podaniowy A4 - zastosowanie

Papier podaniowy o wymiarach kartki A4 dostępny jest zarówno jako papier podaniowy A4 w linie, jak i papier kancelaryjny A4 w kratkę. Jedynie od naszych indywidualnych preferencji zależy, który z rodzajów papieru kancelaryjnych okażę się modelem doskonale dostosowanym do naszych oczekiwań. Co ciekawe, papier kancelaryjny A4 jest zdecydowanie rzadziej wybierany, niż papier podaniowy o formacie A3. Wszystko to z uwagi na oficjalne zastosowanie kartek kancelaryjnych, w których przypadku większe formaty są bardziej popularne.

Papier kancelaryjny A4 zastosowanie:

  • Oficjalne pisma
  • Wypracowania szkolne
  • Notatki
  • Pisma urzędowe

 

Papier kancelaryjny A4 cena i producent

Cena arkuszu kancelaryjnego A4 będzie różniła się od siebie w zależności od ilości arkuszy papieru kancelaryjnego w jednym opakowaniu oraz marki. Jednym z najchętniej wybieranych producentów papierów kancelaryjnych A4 bezwątpienia jest marka Interdruk. 

logo Interdruk

Interdruk - o producencie papieru kancelaryjnego A4:

Marka Interdruk od 1991 roku współtworzy rynek poligraficzny w Polsce. Firma swoją działalność rozpoczęła, jako mała lokalna firma, która z czasem przekształciła się w jedną z największych drukarni w Polsce. Interdruk to specjalista w dziedzinie poligrafii usługowej oraz jeden z głównych dystrybutorów artykułów papierniczo - biurowych. Ryza papieru podaniowego firmy Interdruk to gwarancja wysokiej jakości, popartej niską ceną.
 

Papier podaniowy A4 cena:

  • Papier kancelaryjny A4 100 sztuk: cena oscyluje w granicach 11 złotych
  • Papier kancelaryjny A4 500 sztuk: cena oscyluje w granicach 29 złotych

Filtry

Producenci
więcej >
Typ
więcej >
Format
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Kolor
więcej >

Cena