• 22 255 95 55

Papier kancelaryjny w kratkę

Kartka podaniowa w kratkę to praktyczny artykuł papierniczy, który swoje zastosowanie znajduje w wielu miejscach pracy, kancelariach, gabinetach, sekretariatach, czy w codziennym użytku. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ:Kratka

Pokaż na stronie:

Papier kancelaryjny kratka

Kartka podaniowa w kratkę to praktyczny artykuł papierniczy, który swoje zastosowanie znajduje w wielu miejscach pracy, kancelariach, gabinetach, sekretariatach, czy w codziennym użytku. Kartka kancelaryjna w kratkę swoją popularnością cieszy się również w szkołach, ponieważ tradycyjna biała kartka z zeszytu o formacie A5, często jest niewystarczająca na obszerne sprawozdania czy klasówki. Wielu uczniów nie jest świadomych, że papier kancelaryjny A3 w kratkę jest poprawną nazwą, papieru stosowanego do sprawozdań. Często przemiennie używanym określeniem jest papier podaniowy w kratkę. 
 

Papier kancelaryjny A4 w kratkę - na co warto zwrócić uwagę? 

Papier kancelaryjny Interdruk w kratkę ryza papieru podaniowego

Wybierając arkusz kancelaryjny w kratkę warto, abyśmy wiedzieli, że powinien  charakteryzować się on optymalnym współczynnikiem odpowiedzialnym za grubość kartki papieru. Wartość przyjęta dla artykułu papierniczego - papier kancelaryjny A3 kratka oraz papier kancelaryjny A4 kratka wynosi: 60g/m2. Formaty A3 i A4 są jedynymi, w których możemy zakupić papier podaniowy w kratkę, z uwagi na to, że pisma sporządzane na większych formatach są niewymiarowe i niepraktyczne. 

 

Ryza papieru podaniowego w kratkę - cena 

Arkusz papieru podaniowego w kratkę będzie różnił się ceną w zależności od formatu, ilości sztuk w jednej ryzie oraz producenta. Dlatego wybierając papier kancelaryjny w kratkę warto, abyśmy mieli na uwadze każdy z powyżej wymienionych współczynników. 
 

Papier podaniowy w kratkę A4 cena: 

  • Cena produktu oscyluje w granicach 13 złotych 
     

Papier kancelaryjny A3 w kratkę cena:

  • Papier kancelaryjny A3 kratka 100 sztuk: cena oscyluje w granicach 13 złotych
  • Papier kancelaryjny A3 w kratkę 500 sztuk: cena oscyluje w granicach 40 złotych 

Filtry

Producenci
więcej >
Typ
więcej >
Format
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Kolor
więcej >

Cena