• 22 255 95 55

Papier kancelaryjny w linie

Kartka podaniowa w linie to praktyczny artykuł papierniczy, który swoje zastosowanie znajduje w wielu miejscach pracy, kancelariach, gabinetach, sekretariatach, czy w codziennym użytku. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ:Linia

Pokaż na stronie:

Papier podaniowy w linie 

Kartka podaniowa w linie to praktyczny artykuł papierniczy, który swoje zastosowanie znajduje w wielu miejscach pracy, kancelariach, gabinetach, sekretariatach, czy w codziennym użytku. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu spotkał się z koniecznością przygotowania odręcznie napisanego pisma urzędowego. Estetyczne sporządzenie podania na uniwersalnej kartce papieru nie należy do najłatwiejszych zadań, ze względu na brak linii, która umożliwiłaby nam równe pisanie. Papier kancelaryjny w linie swoją popularnością cieszy się również w szkołach, ponieważ tradycyjna biała kartka z zeszytu o formacie A5, często jest niewystarczająca na obszerne sprawozdania czy klasówki. Wielu uczniów nie jest świadomych, że papier kancelaryjny A3 w linie jest poprawną nazwą, papieru używanego do sprawozdań. Często przemiennie używanym określeniem jest papier podaniowy w linie A4. 
 

Papier kancelaryjny linia - na co warto zwrócić uwagę? 

papier kancelaryjny Interdruk linia

Wybierając arkusz kancelaryjny w linie warto, abyśmy wiedzieli, że kartka kancelaryjna w linie dostępna jest jedynie w dwóch formatach, wszystko to z uwagi na to, że pisma podaniowe nie osiągają większych rozmiarów, ponieważ ich zastosowanie byłoby niepraktyczne. 

Kartki kancelaryjne w linie występują w dwóch uniwersalnych rozmiarach: 

 • Papier kancelaryjny w linie A4
 • Papier kancelaryjny A3 w linie 
   

Papier kancelaryjny A4 w linie charakteryzuje się optymalnym współczynnikiem odpowiedzialnym za grubość kartki papieru. Wartość przyjęta dla artykułu papierniczego - papier kancelaryjny linie, wynosi 60g/m2.


Warto również wspomnieć, że wyróżniamy dwa rodzaje papieru podaniowego, z uwagi na układ linii. 
Papier kancelaryjny A4 linia- rodzaje: 

 • Papier kancelaryjny linie uniwersalne
 • Papier kancelaryjny w szerokie linie
   

Ryza papieru podaniowego w linie cena 

Arkusz papieru podaniowego w linie będzie różnił się ceną w zależności od formatu, ilości sztuk w jednej ryzie oraz producenta. Dlatego wybierając papier kancelaryjny w linie warto, abyśmy mieli na uwadze każdy z powyżej wymienionych współczynników. 
 

Papier podaniowy w linie A4 cena: 

 • cena produktu oscyluje w granicach 13 złotych 
   

Papier kancelaryjny A3 w linie cena:

 • Papier kancelaryjny A3 linia 100 sztuk: cena oscyluje w granicach 13 złotych
 • Papier kancelaryjny A3 w linie 500 sztuk: cena oscyluje w granicach 40 złotych 

Filtry

Producenci
więcej >
Typ
więcej >
Format
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Kolor
więcej >

Cena