• 22 255 95 55

Papier pakowy

Papier pakowy ma za zadanie zabezpieczyć produkty. Może być on stosowany przez profesjonalistów, jak również przez amatorów. Sprzedawany jest w różnej wielkości rolkach, które również maja różną gramaturę. W zależności od tego, czy potrzebujemy bardziej wytrzymałych, czy też mniej wytrzymałych arkuszy papieru, sklep DlaBiura24 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zastosowanie papieru do pakowania

 
Papier pakowy oprócz swoich oczywistych zalet w postaci dobrego zabezpieczenia przedmiotów, jest również bardzo ładny. Aktualnie modne są ascetycznie wyglądające dodatki, dlatego też wiele osób wykorzystuje arkusze tego papieru, by ozdobić mieszkanie.  Jakby tego było mało, papier do pakowania może być wykorzystany do pakowania żywności, co jest działaniem eko, zwłaszcza w obliczu konieczności płacenia za reklamówki. Co ciekawe wiele osób korzysta z niego do pakowania prezentów, gdyż jest on niezwykle estetyczny. Dodatkowo świetnie radzi sobie jako zabezpieczenie paczek oraz przesyłek. Jest lekki, ale jednocześnie trwały i solidny. Nie obciąża paczki, co sprawia, że nie trzeba dokładać do przesyłki kolejnych pieniędzy, a jednocześnie stabilizuje, co sprawia, że pakunek jest bezpieczny w trakcie transprotu.
 
Papier do pakowania jest ceniony głównie tam, gdzie potrzebujemy dużego arkusza taniego papieru. Można nim wypełniać puste przestrzenie w kartonie w sposób ekologiczny. To świetny sposób! Dużo lepszy niż wypełnianie np. folią bąbelkową, która nie jest eko. 
 

Jak wygląda papier pakowy?

 
Papier pakowy oferowany przez sklep DlaBiura24 jest brązowy w delikatne prążki. Mają  różne gramatury w zależności od potrzeb i późniejszego zastosowania. Jeśli nie jesteś pewien jak zapakować paczkę dla kuriera, zachęcamy do zapoznania się z artykułem na ten temat. W artykule znajdują się porady np. jakie pudełko wybrać.  

Filtry

Producenci
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Kolor
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Certyfikat
więcej >

Cena