• 22 255 95 55

Papier Emerson

Papiery Emerson to w głównej mierze produkty przystosowane do zadań specjalnych, toteż często określane są przez klientów papierem specjalistycznym.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:EMERSON

Pokaż na stronie:

Emerson papier - zacznijmy od początku 

Aby poznać dokładnie produkty producenta, już w pierwszej chwili powinniśmy dokładnie zaznajomić się z marką. Papier Emerson to nie tylko wysoka jakość i niska cena, ale również pasja do branży papierniczo-biurowej, poparta wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. 

Emerson - o producencie: 

  • Firma Emerson łączy w swoich działaniach doświadczenie, profesjonalizm oraz innowacyjność. Funkcjonują na rynku już od 1992 roku.  Dzięki dynamicznemu rozwojowi są jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione.

 

Nietrudno jest zauważyć, że firma swoje działania w głównej mierze opiera na produkcji wszelkiego rodzaju papierów specjalistycznych, a przecież marki, które poświęcają się jednej dziedzinie w 100%, są tymi najlepszymi.
 

Papier Emerson - popularne rodzaje 

Większości z nas słowo papier w pierwszej chwili kojarzy się z uniwersalnym białym papierem do drukarek. Nic bardziej mylnego. Jako specjaliści z branży papierniczo-biurowej, jesteśmy w stanie wyróżnić szereg papierów, charakteryzujących się mniej standardowym zastosowaniem. 

Papiery Emerson, które znamy: 

papier do drukarki igłowej Emerson
  • Rolki do kas, terminali i faksu Emerson: firma Emerson jest jednym z głównych producentów, jeśli chodzi o produkcję rolek do kas i terminali. W swojej rozbudowanej ofercie posiadają zarówno rolki termiczne, jak i offsetowe, które charakteryzują się szerokim wyborem, jeśli chodzi o rozmiary, w związku z czym żaden z klientów nie powinien mieć najmniejszych problemów z doborem odpowiedniego wymiaru rolki w stosunku do urządzenia drukującego. 
     
  • Papier do plotera Emerson: jest niezbędnym artykułem papierniczym w każdej agencji reklamowej, zajmującej się projektowaniem graficznym przystosowanym do druku. Papier w roli do plotera umożliwia nam wykonanie wydruku próbnego, za pomocą którego jesteśmy w stanie sprawdzić, jak na żywo będzie prezentował się dany projekt, który do tej pory był opracowywany jedynie na ekranie komputera. Oprócz tego papier z rolki umożliwia nam wydruk plakatów prezentacyjnych, planszy i makiet.
     
  • Papier do drukarki igłowej Emerson: jest niezastąpionym artykułem papierniczym, stosowanym przez wiele sklepów, w celu wystawiania faktur (w tej branży popularny jest również papier komputerowy z nadrukiem zawierającym logo firmy). Z kolei w księgowości papier składanka komputerowa, wykorzystuje się do wydruku długich rozliczeń. Takie rozwiązanie umożliwia księgowym łatwy pogląd do rozliczeń, bez konieczności stosowania kilkunastu oddzielnych, uniwersalnych białych kartek.

 

Emerson logoPodsumowując papiery Emerson to w głównej mierze produkty przystosowane do zadań specjalnych, toteż często określane są przez klientów papierem specjalistycznym. Szeroka oferta papierów Emerson umożliwi każdej osobie wybór konkretnego modelu papieru, w taki sposób, że bez problemu spełni on każde najmniejsze oczekiwania związane z niską ceną, zastosowaniem i wysoką jakością gwarantowaną przez producenta. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Kolor
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Klasa
więcej >
Rodzaj
więcej >
Białość CIE
więcej >

Cena