• 22 255 95 55

Papier Color Copy

Idealnie biały, gładki, nieprzezroczysty – taki jest właśnie papier Color Copy. Dostępny jest w kilku rodzajach zróżnicowanych pod względem gramatury, a także wykończenia. Poznaj doskonały do kolorowych wydruków papier ksero Color Copy.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:COLOR COPY

Pokaż na stronie:

Właściwe funkcjonowanie biura nie jest możliwe bez wykorzystania papieru ksero. Jest to element, który pozwala na drukowanie dokumentów, umów, istotnych pism, a także sporządzenie szybkich notatek. Jego włóknista struktura uzyskiwana za pomocą wykorzystywania surowców roślinnych sprawia, że jest nieprzezroczystym materiałem idealnym do zadrukowywania. Na przestrzeni setek lat jego receptura była ulepszana przez specjalistów w dziedzinie produkcji papieru. Dzięki temu dzisiaj możemy cieszyć się perfekcyjnie białym, gładkim papierem, który może być wykorzystywany jako materiał eksploatacyjny drukarek laserowych oraz atramentowych. Papier Color Copy jest gwarancją wysokiej jakości wydruków, które wyglądają doskonale zarówno w przypadku druku czarno-białego, jak i kolorowego. 

Papier Color Copy A4

Papier Color Copy - właściwości

Papier ksero Color Copy to doskonała baza wszelkiego rodzaju wydruków. Zachwyca przede wszystkim wysokim poziomem bieli oraz przezroczystości. Dzięki takim cechom wydruki są wyjątkowo wyraźne oraz charakteryzują się wysokim kontrastem. W przypadku papieru niezwykle istotną rolę odgrywa gramatura. W sytuacji sporządzania mniej ważnych wydruków w masowych ilościach odpowiedni będzie bowiem papier o niskiej gramaturze, który jest bardziej ekonomiczny. Kiedy zależy nam jednak na doskonałej jakości dokumentów, to warto wtedy wybrać ryzę papieru Color Copy o większej gramaturze, która przekłada się na odpowiednią grubość papieru i jego sztywność. Szeroka gama papierów Color Copy obejmuje zarówno arkusze o gramaturze 90g/m2, jak i takie, które posiadają gramaturę sięgającą 350 g/m2.

 

Papier Color Copy różne rodzaje

Papier Color Copy – rodzaje 

Marka Color Copy stworzyła kilka rodzajów papierów, aby każdy klient mógł dostosować wybór do swoich własnych preferencji. 

  • Papier Color Copy Original
  • Papier Color Copy Coated Glossy
  • Papier Color Copy Coated Silk

Papier Color Copy Original gwarantuje przede wszystkim wysoką przyczepność tonera, a w przypadku druku atramentowego – bardziej intensywne rezultaty. Dzięki temu jest jednym z najczęściej wybieranych papierów do druku cyfrowego. Seria Color Copy Coated Glossy to z kolei papier, który wyróżnia się wysokim połyskiem i będzie doskonały do kolorowego druku laserowego. Z tego względu może mieć zastosowanie podczas przygotowywania ulotek, raportów czy broszur handlowych. Podobnie wykorzystany może być papier Color Copy Coated Silk, który odznacza się z kolei wysoką gładkością oraz jedwabistym wykończeniem. 

 

Color Copy – o producencie

Color Copy to wiodący producent papieru do druku cyfrowego należący do grupy Mondi. Dzięki wysokiej jakości papieru Color Copy wydruki są wyjątkowo wyraziste, a kolory intensywne i żywe. Specjalnie opracowana powierzchnia arkusza gwarantuje niezwykłą przyczepność tuszu, co przynosi świetne rezultaty. Marka ta szczególnie ceni sobie ekologiczne materiały oraz świadome zarządzanie zasobami energii i wody. 

Color Copy

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Klasa
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Kolor
więcej >
Białość CIE
więcej >
Powierzchnia
więcej >
Rodzaj
więcej >
Certyfikat
więcej >

Cena