• 22 255 95 55

Papier Color Copy Glossy

Papier Color Copy Glossy to obustronnie powlekany papier o wyjątkowo gładkiej, błyszczącej powierzchni. Świetnie sprawdza się podczas wydruku zdjęć, grafik i innych kolorowych projektów. Dostępny jest w najpopularniejszych formatach oraz kilku wariantach zróżnicowanych pod względem gramatury. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:COLOR COPY Rodzaj:Błyszczący

Pokaż na stronie:

Jak zapewnić doskonały wygląd nietypowym wydrukom, w przypadku których zależy nam na szczególnie wysokiej jakości? Oprócz odpowiedniego tonera oraz drukarki ogromną rolę odgrywa tutaj rodzaj zastosowanego papieru. Marka Color Copy przygotowała produkt, który doskonale sprawdzi się w takiej sytuacji. Tym, co go wyróżnia, jest niebywała gładkość oraz ciekawe błyszczące wykończenie. Papier Color Copy Coated Glossy to świetny wybór chociażby w przypadku przygotowywania ulotek, gdzie istotna jest nie tylko sama treść, ale również aspekt wizualny. Dzięki zastosowaniu papieru Color Copy Coated Glossy wydruki są estetyczne oraz zachwycają głębią koloru. 

 

Papier Color Copy Coated Glossy – właściwości

Czym charakteryzuje się seria papierów Color Copy Coated Glossy? Cechą szczególną tego papieru do drukarek jest specjalna powłoka, którą dostosowano do wysokich temperatur, mających miejsce podczas utrwalania laserowego druku kolorowego. Dzięki temu umożliwia on uzyskanie wysokiej jakości wydruków oraz maksimum wydajności. Papier Color Copy Coated Glossy charakteryzuje się również powlekaną błyszczącą powierzchnią, która gwarantuje perfekcyjne odwzorowanie kolorów. Zastosowanie papieru z tej serii wiąże się z wyjątkowo głęboką czernią, co widoczne jest szczególnie podczas wydruku zdjęć o wysokim poziomie kontrastu. Co istotne, papier ksero Color Copy Coated Glossy został przetestowany oraz zatwierdzony przez takich producentów drukarek, jak Canon, Océ, Xerox, Konica Minolta, Kodak czy Ricoh. Może być zatem bez problemu wykorzystywany w przypadku wszystkich tych urządzeń oraz wielu innych.

 

Papier do drukarki Color Copy Coated Glossy – jaki wybrać?

Seria papierów Color Copy Coated Glossy to wiele wariantów zróżnicowanych pod względem gramatury papieru. Większa gramatura oznacza większą grubość, która jest szczególnie istotna chociażby w przypadku przygotowywania dużych wydruków oraz oprawiania dokumentów. Dzięki wysokiej gramaturze papier jest bardziej sztywny, wytrzymały oraz odporny na zagięcia i falowanie. Mniejsza gramatura wiąże się z kolei z nieco niższą ceną i sprawdzi się w przypadku wykonywania zwykłych codziennych wydruków. Papier ksero Color Copy Coated Glossy dostępny jest w następujących wersjach: 

  • Papier Color Copy Coated Glossy 135g
  • Papier Color Copy Coated Glossy 170g
  • Papier Color Copy Coated Glossy 200g
  • Papier Color Copy Coated Glossy 250g

Tak szeroki zakres sprawia, że każdy znajdzie papier odpowiedni dla siebie oraz spełniający jego oczekiwania. Przed zakupem warto zatem przemyśleć, do jakich celów używany będzie papier oraz jakie są potrzeby biura lub domu, w którym będzie on stosowany.

 

Color Copy – kilka słów o producencie

Color Copy to wiodący producent papieru do druku cyfrowego należący do grupy Mondi. Dzięki wysokiej jakości papieru Color Copy wydruki są wyjątkowo wyraziste, a kolory intensywne i żywe. Specjalnie opracowana powierzchnia arkusza gwarantuje niezwykłą przyczepność tuszu, co przynosi świetne rezultaty. Marka ta szczególnie ceni sobie ekologiczne materiały oraz świadome zarządzanie zasobami energii i wody.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Klasa
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Kolor
więcej >
Białość CIE
więcej >
Powierzchnia
więcej >
Rodzaj
więcej >
Certyfikat
więcej >

Cena