• 22 255 95 55

Papier Color Copy Silk

Satynowany papier Color Copy z serii Silk to gładki, przyjemny w dotyku produkt idealny do codziennego użytku w biurze i domu. Wysokiej jakości powlekane arkusze doskonale sprawdzą się podczas druku digital,  laserowego oraz wielokolorowego.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:COLOR COPY Rodzaj:Satynowany

Pokaż na stronie:

Wśród produktów marki Color Copy znaleźć można świetny papier, który doskonale nadaje się do wydruków szczególnej wagi. Ważne raporty, sprawozdania, broszury wymagają bowiem odpowiedniej bazy, która będzie odpowiednio biała, nieprzezroczysta oraz po prostu wyjątkowa. Papier Color Copy Coated Silk to powlekany, a jednocześnie matowy papier, który zapewnia wspaniałe odwzorowanie kolorów. Jego dwustronna powłoka gwarantuje wyrafinowany, elegancki wygląd oraz gładkość, którą z pewnością docenią osoby pracujące na co dzień z dużą ilością papieru. Dzięki swojej strukturze papier ksero Color Copy Coated Silk umożliwia uzyskanie głębokiej czerni, tak istotnej w przypadku druków o wysokim kontraście. Papier ten sprawdza się zarówno 

 

Papier Color Copy Coated Silk

Papier Color Copy Coated Silk – zalety

Papier do drukarki Color Copy posiada wiele zalet, które warto wziąć pod uwagę, dokonując wyboru najlepszego papieru ksero. Oto kilka z nich:

  • Wysoka nieprzezroczystość – dzięki niej możliwe jest obustronne zadrukowywanie papieru, co oznacza ekonomiczne rozwiązanie, eliminujące konieczność wykorzystywania dwóch kartek papieru do dwustronnego wydruku
  • Wysoki poziom bieli – powoduje, że wydruki charakteryzują się odpowiednim kontrastem oraz wyrazistością, dlatego papier Color Copy Coated Silk może być wykorzystywany do wydruku zdjęć, ulotek, broszur itp.
  • Odpowiednia gładkość – sprawia, że papier Color Copy jest przyjemny w dotyku, a także prezentuje się bardzo elegancko, wpływając na estetykę wydruków

 

Papier ksero Color Copy Coated Silk – gramatura

Ryza papieru Color Copy Coated Silk właściwie dopasowana do potrzeb danego biura powinna charakteryzować się odpowiednią gramaturą. Marka Color Copy oferuje kilka wariantów papieru Coated Silk, które zróżnicowane są właśnie pod względem gramatury. Należą do nich: 

  • Papier Color Copy Coated Silk 135g/m2
  • Papier Color Copy Coated Silk 170g/m2
  • Papier Color Copy Coated Silk 200g/m2
  • Papier Color Copy Coated Silk 250g/m2

Warto zauważyć, że już gramatura wynosząca 135g/m2 doskonale sprawdza się w przypadku różnorodnych potrzeb biura. Papier do drukarki Color Copy Coated Silk 250 g/m2 dzięki swojej grubości może być z kolei wykorzystywany nawet w przypadku przygotowywania wizytówek. Co istotne, gramatura papieru ma wpływ na jego cenę, dlatego przed zakupem warto zastanowić się, w jakim celu papier będzie stosowany. Papiery o mniejszej gramaturze charakteryzują się bowiem zwykle niższą ceną, dlatego docenią je osoby wyrażające ekonomiczne podejście podczas zakupów. Grubszy papier to z kolei oznaka profesjonalizmu oraz wysokiej jakości, co może w pozytywny sposób wpływać na kreowany przez daną firmę wizerunek. 

 

Color Copy – o producencie papieru Coated Silk

Color Copy to wiodący producent papieru do druku cyfrowego należący do grupy Mondi. Dzięki wysokiej jakości papieru Color Copy wydruki są wyjątkowo wyraziste, a kolory intensywne i żywe. Specjalnie opracowana powierzchnia arkusza gwarantuje niezwykłą przyczepność tuszu, co przynosi świetne rezultaty. Marka ta szczególnie ceni sobie ekologiczne materiały oraz świadome zarządzanie zasobami energii i wody.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Klasa
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Kolor
więcej >
Białość CIE
więcej >
Powierzchnia
więcej >
Rodzaj
więcej >
Certyfikat
więcej >

Cena