• 22 255 95 55

Papier ksero PRO-DESIGN

Papier satynowy ksero PRO-DESIGN jest produktem szczególnym, często określanym mianem papierów premium do zadań specjalnych. Papiery satynowe PRO-DESIGN sprawdzą się doskonale zarówno w wydruku kolorowym, czy atramentowym laserowym. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:PRO-DESIGN

Pokaż na stronie:

Papier satynowy PRO-DESIGN 

Papier ksero 120g

Każdy przedsiębiorca i pracownik biurowy doskonale wie, jak ważny jest czytelny i wyraźny wydruk. Aspekt ten ma bezpośrednie przełożenie na wizerunek firmy, a mimo to wielu pracodawców w dalszym ciągu nie przykłada do niego większej rangi. To, że nie każdy papier biurowy jest taki sam, możemy łatwo zaobserwować na podstawie cen poszczególnych papierów ksero. Z reguły papiery ekologiczne o wyższej gramaturze i współczynniku bieli, będą cechowały się nieznacznie wyższą ceną niż pozostałe papiery. Jak w tak rozbudowanej ofercie znaleźć produkt, który będzie spełniał najwyższe standardy, jeśli chodzi o jakość wydruku. Papier satynowy - podpowiemy, na co warto zwrócić uwagę, zanim zdecydujemy się na zakup. 
 

Papier ksero PRO-DESIGN - wyższa jakość wydruku 

Papier satynowy ksero PRO-DESIGN jest produktem szczególnym, często określanym mianem papierów premium do zadań specjalnych. Papiery satynowe PRO-DESIGN sprawdzą się doskonale zarówno w wydruku kolorowym, czy atramentowym laserowym. Co wyróżnia papier satynowy PRO-DESIGN na tle innych marek? Przede wszystkim papier PRO-DESIGN jest nieprzeźroczysty oraz z obu stron gładki, dzięki czemu wydruki są czytelne i wyraziste. Jednak to tylko jedne z nielicznych cech szczególnych papieru satynowego PRO-DESIGN, które wpływają bezpośrednio na jakość wydruku.

Papier do drukarki PRO-DESIG - cechy szczególne: 

  • Gramatura: gramatura jest parametrem, który odpowiada za sztywność papieru. Wyrażana jest w gramach na metr kwadratowy (g/m2). Standardowa ryza papieru do drukarki charakteryzuje się gramaturą o wartości 80g/m2. Z kolei, jeśli decydujemy się na wybór papierów, które będą miały grubszą strukturę, wartości te będą wahać się pomiędzy 100g, a 300g. Wybierając papier ksero, warto mieć na uwadze ten parametr, ponieważ to on wpływa na jakość i skalę bieli papieru.
  • Skala bieli: papiery satynowe PRO-DESIGN charakteryzują się wysokim współczynnikiem, który jest odpowiedzialny za skale bieli. Papiery PRO-DESIGN mają współczynnik o wysokości 168 CIE, co umożliwia nam wykonywanie czytelnego i wyrazistego wydruku.
  • Klasa papieru: papiery Premium cechują się dużym zainteresowaniem wśród klientów, produkty tego typu mają wysoki poziom bieli i gramatury, dzięki czemu są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.
  • Format: papier ksero PRO-DESIGN występuje w dwóch najpopularniejszych formatach - A3 i A4, dzięki czemu możemy dowolnie dostosowywać format drukowanych przez nas dokumentów.

 

Papier do drukarek PRO-DESIGN - zastosowanie

Papier ksero PRO-DESIGN jest produktem wykorzystywanym w wielu miejscach pracy, jako podstawowy surowiec w procesie przekazywania informacji. Przy pomocy papieru premium drukowane są między innymi ważne dokumenty, czy umowy. Co więcej, papiery do drukarek PRO-DESIGN to doskonałe rozwiązanie, jeśli chodzi o wydruk plakatów, czy ulotek informacyjnych, dzięki czemu mamy gwarancję, że oferta, którą chcemy przedstawić naszym kontrahentom, będzie  czytelna, co w rezultacie będzie miało przełożenie na pozytywny odbiór oferty. 
 

Papier ekologiczny PRO-DESIGN 

Certyfikat FSC papier ekologiczny 80g

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego papieru do drukarek warto, abyśmy zwrócili uwagę na ważny aspekt, jakim jest źródło pochodzenia papieru, co ma bezpośrednie przełożenie na ekologię. Firmy odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie. Warto również podkreślić, że papier biurowy PRO-DESIGN został wyróżniony certyfikatem FSC. Otrzymanie certyfikatu tego typu wiąże się przejściem wielu łańcuchów kontroli produkcji. 
 

Papier satynowy PRO-DESIGN cena 

Ceny papierów do drukarek PRO-DESIG różnią się między sobą, wszystko to ze względu na rozbudowany wybór wariantów, jeśli chodzi o gramatury papieru i format. Ceny papierów ksero PRO-DESIGN, zaczynają się średnio od 38 złotych, a kończą w granicach 100 złotych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Klasa
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Kolor
więcej >
Białość CIE
więcej >
Powierzchnia
więcej >
Rodzaj
więcej >
Certyfikat
więcej >

Cena