• 22 255 95 55

Papier ksero 80g

W trakcie wyboru papieru do druku powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na konkretne parametry produktu, a wśród nich niewątpliwie powinna znaleźć się grubość kartki, o której tak wielu z zapomina. Jednym z najczęściej wybieranych produktów z tej kategorii jest papier do drukarki 80g. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Gramatura [g/m2]: 80

Pokaż na stronie:

Papier ksero 80g 

Papier POLlux 80g

Wiele osób nie jest świadomych, że rozwój cywilizacji i piśmiennictwa możliwy jest w głównej mierze, za zasługą drobnego odkrycia, które miało miejsce setki tysięcy lat wstecz. Aktualnie papier do drukarki jest najczęściej stosowanym artykułem biurowym, który na przestrzeni lat przeszedł rozwój na szeroką skalę. Trudno byłoby wyobrazić funkcjonowanie każdej firmy bez wykorzystania papieru do druku. Obecnie znamy wiele marek i formatów białej kartki papieru. Wśród wszystkich znanych nam, zdecydowanie do najpopularniejszego formatu należy A4. W trakcie wyboru papieru do druku powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na konkretne parametry produktu, a wśród nich niewątpliwie powinna znaleźć się grubość kartki, o której tak wielu z zapomina. Jednym z najczęściej wybieranych produktów z tej kategorii jest papier do drukarki 80g. 

 

Papier A4 80g - o produkcie 

Już w pierwszej kolejności powinniśmy odpowiedzieć na pytanie, czym jest gramatura kartki? Papier ksero 80g to produkt, którego gramatura jest wyznacznikiem gęstości papieru, a co za tym idzie, wpływa na jego sztywność. Miarą gramatury jest g/m2. Tak więc im papier A4 80 ma większą gramaturę, tym większa będzie jego grubość. Warto również wspomnieć, że papier kredowy, będzie miał znacznie większą gramaturę, niż papier A4 80 gr. W polskich biurach najczęściej wybieranym modelem jest papier A4 80g/m2 biurowy.
 

Papier ksero 80g - najczęściej wybierane: 


Papier do drukarki 80g - najczęściej wybieranym formatem produktu jest A4, ze względu na to, że większość prowadzonej dokumentacji występuje właśnie w tym rozmiarze. Warto również wspomnieć, że na rynku dostępne mamy również formaty A3 i A5, które również znajdują swoje zastosowanie w druku nie tylko biurowym. 
 

Papier do drukarki 80g - aspekt ekologiczny 

Aspekt ekologiczny wśród firm zajmujących się produkcją papieru odgrywa szczególnie istotną rolę. W dalszym ciągu wiele osób korzystając z papieru zmaga się z poczuciem winy na tle ekologicznym. Często nie zdajemy sprawy z istoty faktu, że marki odpowiedzialne za dystrybucję artykułów papierniczych, należą do jednych z najbardziej przyjaznych środowisku. 
 

Papier 80g cena 

Cena produktu w głównej mierze uwarunkowana jest od gramatury papieru, formatu, a przede wszystkim ilości kartek w jednej ryzie papieru. Granice cenowe mieszczą się w przedziale pomiędzy 15 złotych, a 30 złotych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Klasa
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Kolor
więcej >
Białość CIE
więcej >
Powierzchnia
więcej >
Rodzaj
więcej >
Certyfikat
więcej >

Cena