Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Papiery do certyfikatów i dyplomów

W naszej ofercie znajdziesz papiery do dyplomów, certyfikatów i kartony ozdobne oraz koperty wykonane z najlepszych papierów o różnej gramaturze. Do wyboru kolorystyka dostosowana do Twoich potrzeb. Specjalnie dla Ciebie papiery ozdobne i koperty sprzedajemy z tej samej serii kolorystycznej i fakturowej, aby Twoja korespondencja wyglądała wyjątkowo.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj: Naturalna skóra

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Papiery do certyfikatów i dyplomów - wysoka jakość i szeroki wybór

 

Papiery do certyfikatów i dyplomów pozwolą Ci stworzyć autorskie projekty dokumentów, które często towarzyszą bardzo ważnym wydarzeniom i nadają im wyższą rangę. Możesz je wykorzystać zarówno do stworzenia certyfikatów potwierdzających ukończenie szkoleń czy kursów przez Twoich pracowników, jak również dyplomów uznaniowych będących nagrodą dla najlepszych pracowników.

Papiery do dyplomów i certyfikatów dają możliwość stworzenia oryginalnej szaty graficznej dokumentów, w których treść jest tak samo ważna jak estetyka. Podziękowania, życzenia i gratulacje – jeżeli chcesz to uczynić w efektowny sposób, wykorzystując papiery do certyfikatów, wyrazisz swoją wdzięczność i uznanie w sposób bardzo oryginalny.

Proponowane przez nas papiery do dyplomów i certyfikatów przeznaczone są do druku atramentowego i laserowego, występują w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych. Wśród nich są przede wszystkim papiery kremowe i białe – niezwykle eleganckie, ale też uniwersalne, dzięki czemu możesz je wykorzystać przy dowolnej okazji. Na uwagę zasługuje faktura kartek, imitująca różnego rodzaju materiały.

 

Jakie papiery do dyplomów znajdziesz w naszej ofercie?

 

W naszej ofercie znajdziesz dyplomy, papiery i kartony ozdobne oraz koperty o różnych formatach – C4, C5, C6, DL, Q wykonane z najlepszych papierów o różnej gramaturze – 120/220/240/246/250. Do wyboru jest kolorystyka dostosowana do Twoich potrzeb. Specjalnie dla Ciebie sprzedajemy papiery ozdobne i koperty z tej samej serii kolorystycznej i fakturowej, aby Twoja korespondencja wyglądała wyjątkowo.

  • Papiery do certyfikatów i dyplomów w szerokiej palecie kolorów
  • Przeznaczone do druku laserowego i atramentowego
  • Szeroki wybór gramatury
  • W zestawach koperty w różnych formatach w tej samej kolorystyce i o tej samej fakturze
  • Duże możliwości wykorzystania – do certyfikatów, dyplomów, wizytówek, podziękowań, życzeń i gratulacji

 

Polecamy również papiery ozdobne oraz koperty ozdobne!

 

Filtry zwiń rozwiń