• 22 255 95 55

Papiery fotograficzne A3

Papier A3 fotograficzny jest jednym z najchętniej wybieranych formatów z kategorii produktów papiery do foto, zaraz po rozmiarze A4. Papier do zdjęć A3 i jego zastosowanie są doceniane na szeroką skalę, zaczynając od profesjonalnych wydruków fotograficznych, a kończąc na firmowych broszurach reklamowych.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format:A3

Pokaż na stronie:

Papier fotograficzny A3 

Papier A3 fotograficzny jest jednym z najchętniej wybieranych formatów z kategorii produktów papiery do foto, zaraz po rozmiarze A4. Papier do zdjęć A3 i jego zastosowanie są doceniane na szeroką skalę, zaczynając od profesjonalnych wydruków fotograficznych, a kończąc na firmowych broszurach reklamowych. Papier A3 fotograficzny charakteryzuje się wyjątkową trwałością i starannie wykończoną powłoką, dzięki czemu jest w stanie w stu procentach odzwierciedlać rzeczywiste barwy i kontrast fotografii. 
 

Papier do zdjęć A3 

papier fotograficzny dodruk arki A3

Papier foto A3 laser dostępny jest w szerokim podziale ze względu na producentów, gramatury, oraz rodzaj wykończenia powłoki. Każdy z tych parametrów decyduje o ostatecznym wyglądzie wydruku i jego jakości. Dlatego wybierając papier foto A3, powinniśmy pamiętać o każdym z tych elementów. 

Papier A3 do wydruku zdjęć - gramatura: im większa gramatura kartki papieru fotograficznego A3, tym większą grubością będzie się ona charakteryzowała, co za tym idzie również i trwałość papieru foto A3 będzie wyższa. Papier fotograficzny A3 laser występuje w gramaturze od 130g/m2 do 320g/m2. 

Papier fotograficzny A3 do drukarki - rodzaje: 

  • Papier fotograficzny A3 matowy 
  • Papier fotograficzny A3 błyszczący 
  • Papier fotograficzny A3 satynowy 
  • Papier A3 perłowy: papier fotograficzny perłowy jest błyszczący, metalizowany, o perłowym odcieniu bieli. Przeznaczony głównie do fotografii artystycznej.
  • Papier fotograficzny A3 jedwabisty: papier jedwabisty strukturą przypomina papier fotograficzny matowy A3. Jednak różni go mocniejsza, wyraźniejsza faktura. Wydruk wykonany na produkcie - papier foto A3 jedwabisty przypomina nieco zdjęcia sprzed wielu lat. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Rodzaj
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Typ
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena