• 22 255 95 55

Papiery fotograficzne A4

Papier A4 do zdjęć jest jednym z najchętniej wybieranych produktów z kategorii papierów fotograficznych. Jego zastosowanie jest doceniane na szeroką skalę, zaczynając od profesjonalnych wydruków, a kończąc na firmowych voucherach, czy broszurach reklamowych.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format:A4

Pokaż na stronie:

Papier fotograficzny A4 

papier fotograficzny yellow one A4

Papier A4 do zdjęć jest jednym z najchętniej wybieranych produktów z kategorii papierów fotograficznych. Jego zastosowanie jest doceniane na szeroką skalę, zaczynając od profesjonalnych wydruków, a kończąc na firmowych voucherach, czy broszurach reklamowych. Papier do zdjęć A4 charakteryzuje się wyjątkową trwałością i starannie wykończoną powłoką oraz jest w stanie w stu procentach odzwierciedlić barwy i kontrast. O czym należy pamiętać, kupując papier do drukowania zdjęć A4? Które parametry będą miały istotny wpływ na jakość drukowanego obrazu? Podpowiemy, który papier A4 fotograficzny będzie najlepszy, z uwagi na spersonalizowane potrzeby. 


Papier fotograficzny A4 do drukarki - rodzaje 

Papier fotograficzny do drukarki A4 dostępny jest w różnorodnym podziale ze względu na producentów, gramatury papieru, oraz powłokę wykończenia. Wszystkie te parametry zadecydują o ostatecznym wyglądzie wydruku i jego jakości. Dlatego wybierając papier do drukarek atramentowych A4, nie możemy przeoczyć żadnego z elementów

 1. Papier fotograficzny - gramatura: im większa gramatura kartki papieru fotograficznego A4, tym większą grubością będzie się ona charakteryzowała, co za tym idzie również i trwałość papieru foto A4 będzie wyższa. Papier fotograficzny A4 do drukarek atramentowych występuje w gramaturze od 130g/m2 do 320g/m2. 
   
 2. Papier fotograficzny do drukarki A4 - rodzaje:
 • Papier fotograficzny A4 matowy 
 • Papier fotograficzny A4 błyszczący 
 • Papier fotograficzny A4 satynowy 
 • Papier A4 perłowy: papier fotograficzny perłowy jest błyszczący, metalizowany, o perłowym odcieniu bieli. Przeznaczony głównie do fotografii artystycznej.
 • Papier fotograficzny A4 jedwabisty: papier jedwabisty strukturą przypomina papier fotograficzny matowy A4. Jednak różni go mocniejsza, wyraźniejsza faktura. Wydruk wykonany na produkcie - papier foto jedwabisty przypomina nieco zdjęcia sprzed wielu lat. 
   

Papier fotograficzny A4 cena 

Cena papieru fotograficznego A4? To pytanie zadaje wiele osób planujących rozpoczęcie przygody z własnym wydrukiem zdjęć. Należy jednak pamiętać, że oferta papierów fotograficznych jest tak rozbudowana, że trudno byłoby podać dokładne koszty poszczególnych papierów foto.
 

Papier fotograficzny A4: cena papieru fotograficznego o standardowym formacie i gramaturze zaczyna się w granicach 20 złotych, a kończy średnio na 90 złotych. 


 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Rodzaj
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Typ
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena