• 22 255 95 55

Papiery fotograficzne do drukarki laserowej

Papier fotograficzny do drukarki laserowej jest produktem wykorzystywanym na szeroką skalę zarówno przez profesjonalnych fotografów, jak i osoby zaczynające przygodę z wydrukiem fotograficznym. Papier do zdjęć do drukarki laserowej swoje zastosowanie znajduje w wydrukach fotografii, voucherów reklamowych, czy broszur firmowych.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ:Laserowa

Pokaż na stronie:

Papier fotograficzny do drukarek laserowych 

papier fotograficzny do drukarki laserowej

Papier fotograficzny do drukarki laserowej jest produktem wykorzystywanym na szeroką skalę zarówno przez profesjonalnych fotografów, jak i osoby zaczynające przygodę z wydrukiem fotograficznym. Papier do zdjęć do drukarki laserowej swoje zastosowanie znajduje w wydrukach fotografii, voucherów reklamowych, czy broszur firmowych. W związku z tym papier fotograficzny laser, jako produkt jest wyjątkowo doceniany nie tylko w profesjonalnych studiach fotograficznych, ale i w wielu biurach. Jednak, aby papier foto do laserówek był w stanie zagwarantować nam wysoką jakość wydruku, powinien cechować się konkretnymi parametrami, odpowiedzialnymi za ostateczny efekt. 
 

Papier do zdjęć drukarka laserowa - do jakich urządzeń? 

Najistotniejszymi kwestiami, o których powinniśmy szczególnie pamiętać, kupując papier fotograficzny drukarka laserowa, jest format papieru fotograficznego, gramatura, rodzaj wykończenia powłoki (mat, połysk, satyna) oraz model urządzenia drukującego. Zwróćmy szczególną uwagę na to, czy drukarka laserowa, której używamy na co dzień, jest przystosowana do wydruków na papierze foto. Spośród wielu marek jesteśmy w stanie wyróżnić poszczególne marki urządzeń do wydruku laserowego, które doskonale sprawdzą się w wydrukach fotograficznych.
 

Papier fotograficzny do drukarek laserowych - najczęściej wybierane urządzenia drukujące: 

  • Papier fotograficzny do drukarek laserowych Epson
  • Papier fotograficzny do drukarki laserowej Brother
  • Papier fotograficzny do drukarki laserowej HP

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Rodzaj
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Typ
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena