• 22 255 95 55

Papiery kolorowe

W każdym znakomicie zaopatrzonym biurze musi znaleźć się papier kolorowy ksero. W naszym sklepie oferujemy bardzo szeroki wybór kolorów. Dostępne są wyłącznie papiery od najlepszych producentów, cechujące się doskonałą jakością, wytrzymałe, pozwalające na uzyskanie estetycznego i trwałego wydruku. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Papiery kolorowe ksero - do biura, domu i szkoły

Kolorowy papier ksero przyda się nie tylko do prac w Twoim biurze, ale polecany jest również dla uczniów i studentów. W naszym sklepie oferujemy papier w mniejszych i standardowych paczkach, dlatego możesz dobrać produkt na swoje potrzeby. Jeśli szukasz znakomitych jakościowo artykułów papierniczych – zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Sprawdźcie również papiery do certyfikatów i dyplomów oraz papiery ekologiczne!


Jakie kolory warto wybrać?

Ryza papieru w jasnoróżowym kolorze może wyglądać kusząco, ale czy na pewno Ci się przyda? Zapewniamy, że tak! Wybierz spośród wszystkich kolorów, jakie  możesz sobie wyobrazić. Od delikatnych (takich jak kremowy) odcieni, przez intensywne żółcienie, aż po pozytywnie nastrajający pomarańczowy kolor i morski styl.
 

Papier kolorowy - kolorowy papier ksero 

papier kolorowy fioletowy

Ryzy papieru kolorowego są praktycznym artykułem papierniczym, który swoje zastosowanie znajduje nie tylko wśród pracowników biurowych, ale i również w wielu innych instytucjach. Papier kolorowy A4 jest ciekawym zamiennikiem białego papieru do drukarek. W każdym miejscu pracy powinna znaleźć się chociaż jedna ryza kolorowego papieru, jako alternatywa dla klasycznych wydruków. Nadaj swoim papierom wyjątkowy charakter, dzięki produktowi - papier ksero Rainbow. 

 

Papier ksero kolor - nowy wymiar wydruku 

Ryzy papieru kolorowego zapewnią Waszym wydrukom nie tylko ciekawy podkład do druku w postaci wielobarwnych kolorów, ale i również zapewnią im doskonałą jakość wydruku. Kolorowy papier najczęściej stosowany jest, w celu wydruku ogłoszeń, zaproszeń, czy ulotek reklamowych. Papier ksero kolorowy dostępny jest aż w 25 różnorodnych odcieniach. Kolorowe kartki do druku to doskonała alternatywa, która powinna znaleźć się w każdym miejscu pracy. Warto również pamiętać, że dobre kartki kolorowe do druku, to te, które poddane wieloletniej archiwizacji nie stracą swojego koloru. W tym celu wykorzystywane są liczne artykuły archiwizacyjne takie jak: pudła archiwizacyjne, segregator, czy koszulka na dokumenty.

 

Kolorowe kartki do druku - najważniejsze parametry 

Już na samym wstępnie warto zaznaczyć, że papier kolorowy do drukarki wybierany jest ze względu na dwa najpopularniejsze formaty i gęstości papieru.

Papier A4 kolor: 

 • papier kolorowy A4 80g
 • papier kolorowy A4 160g

 

Papier kolorowy A3:

 • papier A3 kolorowy 80g 
   

Kartki kolorowe A4 są bezdrzewne, matowe, idealne dla kopiarek, drukarek laserowych i drukarek atramentowych. Papier kolorowy A4 ryza dostępny jest w opakowaniu zawierającym 250 kartek lub 500 karetek. Pamiętajmy, aby zwrócić uwagę na ilość kartek w arkuszu przed zamówieniem, abyśmy nie dokonali błędnego zamówienia. 
 

Papier ksero kolor mix - kolory 

papier kolorowy Rainbow

Pisząc o produkcie, jakim są kolorowe kartki do wydruku, ciężko byłoby również nie wspomnieć o najpopularniejszych i najchętniej wybieranych odcieniach. 

 

Papier Rainbow - najpopularniejsze kolory: 

 • kolorowe kartki ksero: kość słoniowa
 • papier ksero kolorowy mix
 • kolorowe kartki do drukarki: żółty
 • papier kolorowy do druku: pomarańczowy
 • papier kolorowy pastelowy
 • papier kolorowy ksero A4: morski
 • papier kolorowy ryza: jasno - szary
 • papier ksero kolorowy ryza: łososiowy
 • kolorowy papier A4: ciemno - czerwony
 • kolorowa ryza papieru: blado - zielony
 • papier xero kolor: fioletowy


Kolorowe kartki do druku cieszą się szczególną popularnością w instytucji szkolnej. Materiał zaprezentowany przy użyciu karki kolorowej A4 będzie wyglądał na bardziej interesujący niż ten przy użyciu tradycyjnej białej kartki A4. 

 

Papier Rainbow - czyli produkty Papyrus i ich historia 

Papier ksero Rainbow to przewodni produkt firmy Papyrus. Firma ta jest głównym dystrybutorem papieru biurowego w całej Europie. Ich główna siedziba mieści się w Szwecji. Warto jednak wspomnieć, że Papyrus, dystrybuujący papier kolorowy do druku, ma swoje oddziały również w 19 innych krajach. Ryza papieru kolorowego A4, tej firmy, to nie tylko wysoka jakość produktów. Firma w wysokim stopniu dba o to, aby Rainbow papier zachowywał na jak najwyższym poziomie wszystkie standardy ekologiczne. Kupując papier kolorowy w ryzach Rainbow, masz pewność, że został on wykonany z zachowaniem zasad ochrony środowiska. 

 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >

Cena