Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Papiery kolorowe

W każdym znakomicie zaopatrzonym biurze musi znaleźć się papier kolorowy ksero. W naszym sklepie oferujemy bardzo szeroki wybór kolorów. Dostępne są wyłącznie papiery od najlepszych producentów, cechujące się doskonałą jakością, wytrzymałe, pozwalające na uzyskanie estetycznego i trwałego wydruku. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Papiery kolorowe ksero - do biura, domu i szkoły

 

Kolorowy papier ksero przyda się nie tylko do prac w Twoim biurze, ale polecany jest również dla uczniów i studentów. W naszym sklepie oferujemy papier w mniejszych i standardowych paczkach, dlatego możesz dobrać produkt na swoje potrzeby. Jeśli szukasz znakomitych jakościowo artykułów papierniczych – zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Sprawdźcie również papiery do certyfikatów i dyplomów oraz papiery ekologiczne!

 

Wszystkie kolory tęczy, czyli kolorowe papiery ksero

Firma Rainbow proponuje szeroką paletę kolorystyczną swoich papierów. Urocze opakowanie z rybkami nie kłamie: kolory są intensywne i trwałe, pierwszorzędnej jakości, uruchamiające kreatywność w każdym członku zespołu. Może chcesz urozmaicić swoje biuro i dodać mu nieco uroku? Nic nie stoi na przeszkodzie! Urządźcie wspólne radosne ozdabianie albo pozostawcie to dzieciom.

Jakie kolory warto wybrać?

Ryza papieru w jasnoróżowym kolorze może wyglądać kusząco, ale czy na pewno Ci się przyda? Zapewniamy, że tak! Wybierz spośród wszystkich kolorów, jakie  możesz sobie wyobrazić. Od delikatnych (takich jak kremowy) odcieni, przez intensywne żółcienie, aż po pozytywnie nastrajający pomarańczowy kolor i morski styl.

 

Filtry zwiń rozwiń