• 22 255 95 55

Papiery kolorowe

Wycinanki, naklejanki, składanki, wydzieranki - zajęcia plastyczne dla dzieci mają przeróżne formy. Maluchy w każdym wieku lubią zajęcia artystyczne o ile mogą się wykazać kreatywnością i pomysłowością. By dziecko mogło pobawić się w artystę, musi mieć zapewnione ku temu warunki, czyli mieć pod ręką przeróżne artykuły papiernicze, z których będzie tworzyć swoje pierwsze dzieła.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Do czego wykorzystać kolorowe papiery?

W przypadku wycinanek i wydzieranek - niezbędne są papiery kolorowe. Bardziej wytrzymałe niż bloki rysunkowe, zwykle jednostronnie barwione z lekko błyszczącą powierzchnią są idealnym materiałem papierniczym do wydzieranek i wycinanek. Klasyczny papier kolorowy do wyklejanek wymaga posmarowania klejem z niebarwionej strony. W sprzedaży są także papiery kolorowe samoprzylepne. W taki przypadku nie potrzebne są kleje w sztyfcie, czy w tubce. Papiery te są idealne do wycinanek, ale nie do wydzieranek. Musimy pamiętać o tym, że zajęcia plastyczne są bardzo pomocne w kształtowaniu motoryki, a sprawność dziecięcych dłoni jest niezbędna w czynnościach samoobsługowych i przede wszystkim w nauce pisania. Dlatego nie tylko w przedszkolu czy szkole, ale także w domu dziecko powinno posiadać materiały do zajęć plastycznych.

Wybierz artykuły papiernicze najlepszej jakości

Przede wszystkim dobrej jakości papiery kolorowe mają kartki jednakowej grubości, są ładnie wybarwione, a kolory w bloku czy zeszycie nie powtarzają się. W naszym sklepie staramy się, by oferowane do sprzedaży artykuły papiernicze były najlepszej jakości i zachęcały do tworzenia. Pamiętajmy o tym, że zwykle to sposób w jaki dorośli odbierają dzieła małych artystów wpływa na to czy dziecko z chęcią zasiada do prac plastycznych. Od dorosłych zależy czy maluch będzie umiał wykorzystać papier kolorowy, używać nożyczek, kleju - ktoś musi mu to pokazać.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Kolor
więcej >
Okładka twarda
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Ilość kolorów
więcej >

Cena