Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

Szanowni Klienci, bardzo przepraszamy, ale w związku z aktualną sytuacją, zamówienia mogą być realizowane z 1-2 dniowym opóźnieniem.

  • 22 255 95 55

Papiery ozdobne

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Do wyboru mamy różne wersje papierów ozdobnych: gładzony, matowy, z fakturą płótna, lnu czy prążkowany – każdy znajdzie zatem coś odpowiedniego dla siebie, w zależności od indywidualnych preferencji i potrzeb. Papier dostępny jest w gramaturach 120/220/240/246/250 w ryzach zawierających 25 lub 50 arkuszy kartonu. Papiery ozdobne występują w zestawach z kopertami w formatach C4, C5, C6, DL i Q – otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz do wykonania oryginalnych wizytówek, zaproszeń, dyplomów czy certyfikatów.
 

Papier ozdobny do drukarki

 
Papiery ozdobne są obecnie coraz częściej wykorzystywane w biurze. Pozwalają na samodzielne wykonanie papierów firmowych oraz wizytówek i dyplomów według własnego projektu. Mogą posłużyć do stworzenia zaproszeń na imprezę firmową dla pracowników czy bankiet dla partnerów biznesowych i kontrahentów. Ograniczają koszty i zwiększają oszczędności, ponieważ możesz zrezygnować z usług zewnętrznej firmy. Papiery ozdobne nie wymagają dodatkowych elementów nadających im oryginalnego charakteru. Wybraliśmy dla Ciebie uniwersalne i jednocześnie bardzo eleganckie papiery ozdobne o ciekawej fakturze. Wystarczy uzupełnić je o stosowny tekst, nazwę Twojej firmy i jej logo.
 

Ozdobny papier do wielu zastosowań

 
Zastosowanie kartonów i papierów ozdobnych jest szerokie, nadają się między innymi do tworzenia kart okolicznościowych, folderów, broszur czy wizytówek. Do wyboru mamy różne wersje kolorystyczne: papiery ozdobne kremowe i białe.
 
Ozdobne papiery – dzięki nim bez trudu wykonamy karty okolicznościowe, dyplomy, wizytówki, foldery czy broszury, które bez wątpienia przydadzą się w każdej firmie!

Filtry zwiń rozwiń