788 Papiery ozdobne. Kartony wizytówkowe, zaproszenia i menu - dlabiura24.pl

Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Papiery ozdobne

Papiery ozdobne przydadzą się z całą pewnością w każdej firmie, siedzibie instytucji czy sekretariacie. Karton wizytówkowy cieszy się od dłuższego czasu bardzo dużą popularnością. Elegancki, tłoczony papier znakomicie przyda się do wydruku wizytówek, zaproszeń, menu czy certyfikatów. Dostępny jest w różnych fakturach i odcieniach zarówno do zadruku w drukarkach atramentowych, jak i laserowych.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Do wyboru mamy różne wersje papierów ozdobnych: gładzony, matowy, z fakturą płótna, lnu czy prążkowany – każdy znajdzie zatem coś odpowiedniego dla siebie, w zależności od indywidualnych preferencji i potrzeb. Papier dostępny jest w gramaturach 120/220/240/246/250 w ryzach zawierających 25 lub 50 arkuszy kartonu. Papiery ozdobne występują w zestawach z kopertami w formatach C4, C5, C6, DL i Q – otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz do wykonania oryginalnych wizytówek, zaproszeń, dyplomów czy certyfikatów.
 

Papier ozdobny do drukarki

 
Papiery ozdobne są obecnie coraz częściej wykorzystywane w biurze. Pozwalają na samodzielne wykonanie papierów firmowych oraz wizytówek i dyplomów według własnego projektu. Mogą posłużyć do stworzenia zaproszeń na imprezę firmową dla pracowników czy bankiet dla partnerów biznesowych i kontrahentów. Ograniczają koszty i zwiększają oszczędności, ponieważ możesz zrezygnować z usług zewnętrznej firmy. Papiery ozdobne nie wymagają dodatkowych elementów nadających im oryginalnego charakteru. Wybraliśmy dla Ciebie uniwersalne i jednocześnie bardzo eleganckie papiery ozdobne o ciekawej fakturze. Wystarczy uzupełnić je o stosowny tekst, nazwę Twojej firmy i jej logo.
 

Ozdobny papier do wielu zastosowań

 
Zastosowanie kartonów i papierów ozdobnych jest szerokie, nadają się między innymi do tworzenia kart okolicznościowych, folderów, broszur czy wizytówek. Do wyboru mamy różne wersje kolorystyczne: papiery ozdobne kremowe i białe.
 
Ozdobne papiery – dzięki nim bez trudu wykonamy karty okolicznościowe, dyplomy, wizytówki, foldery czy broszury, które bez wątpienia przydadzą się w każdej firmie!

Filtry zwiń rozwiń