• 22 255 95 55

Pióra kulkowe

Pióro kulkowe to idealny w każdym domu oraz biurze produkt piszący. Każdy Klient ma do wyboru produkt ze skuwką lub z przyciskiem. W większości piór kulkowych prezentujemy pełną kolorystykę. Część produktów posiada specjalny grip ułatwiający pisanie. W ofercie znajdziesz tez produkty ekologiczne i pióra kulkowe z funkcją ścierania. W ofercie posiadamy wymienne wkłady do większości produktów.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Szukasz dobrego produktu do pisania? Zastanów się najpierw, jak często będziesz go używał oraz w jakich okolicznościach. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować - pióro czy długopis - postaw na pióro kulkowe, które jest doskonałym kompromisem między tymi dwoma artykułami. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i wybierz właściwy model dopasowany do Twoich potrzeb.

Co to jest pióro kulkowe?

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego produktu piszącego, powinieneś najpierw wiedzieć, co to jest pióro kulkowe i czym różni się od wiecznego. Produkty tego typu opierają się - jak sama nazwa wskazuje - na mechanizmie kulkowym, charakterystycznym dla tradycyjnych długopisów. To zupełnie inne rozwiązanie niż to, które wykorzystują pióra wieczne, wyposażone w tradycyjną stalówkę. Oferowane przez nas artykuły są dostępne w dwóch wariantach - znajdziesz u nas pióro kulkowe na naboje atramentowe lub na pompkę. To od Ciebie zależy, na który się zdecydujesz.

Różne rodzaje

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór piór kulkowych. Możesz zdecydować się na wcześniej już wspomniany model na naboje lub z tłoczkiem, specjalne pióro kulkowe do nauki pisania lub takie przeznaczone dla osób leworęcznych. Zwróć uwagę na kształt produktu - czy posiada profilowany uchwyt ułatwiający użytkowanie. Na koniec zastanów się, który kolor najbardziej przypadnie Ci do gustu. Czerwony, niebieski, srebrny, czarny i wiele innych - wszystko to dostaniesz na naszej stronie.

Sprawdź także inne artykuły, takie jak: tablice biurowe, tonery do kserokopiarek czy skoroszyty biurowe.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Rodzaj stalówki
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Typ wkładu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Typ
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >

Cena