Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

Szanowni Klienci, bardzo przepraszamy, ale w związku z aktualną sytuacją, zamówienia mogą być realizowane z 1-2 dniowym opóźnieniem.

  • 22 255 95 55

Pióra kulkowe

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Szukasz dobrego produktu do pisania? Zastanów się najpierw, jak często będziesz go używał oraz w jakich okolicznościach. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować - pióro czy długopis - postaw na pióro kulkowe, które jest doskonałym kompromisem między tymi dwoma artykułami. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i wybierz właściwy model dopasowany do Twoich potrzeb.

Co to jest pióro kulkowe?

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego produktu piszącego, powinieneś najpierw wiedzieć, co to jest pióro kulkowe i czym różni się od wiecznego. Produkty tego typu opierają się - jak sama nazwa wskazuje - na mechanizmie kulkowym, charakterystycznym dla tradycyjnych długopisów. To zupełnie inne rozwiązanie niż to, które wykorzystują pióra wieczne, wyposażone w tradycyjną stalówkę. Oferowane przez nas artykuły są dostępne w dwóch wariantach - znajdziesz u nas pióro kulkowe na naboje atramentowe lub na pompkę. To od Ciebie zależy, na który się zdecydujesz.

Różne rodzaje

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór piór kulkowych. Możesz zdecydować się na wcześniej już wspomniany model na naboje lub z tłoczkiem, specjalne pióro kulkowe do nauki pisania lub takie przeznaczone dla osób leworęcznych. Zwróć uwagę na kształt produktu - czy posiada profilowany uchwyt ułatwiający użytkowanie. Na koniec zastanów się, który kolor najbardziej przypadnie Ci do gustu. Czerwony, niebieski, srebrny, czarny i wiele innych - wszystko to dostaniesz na naszej stronie.

Sprawdź także inne artykuły, takie jak: tablice biurowe, tonery do kserokopiarek czy skoroszyty biurowe.

Filtry zwiń rozwiń