• 22 255 95 55

Pisaki do kaligrafii Pentel

Pisaki do kaligrafii Pentel są produktem, który jest szczególnie doceniany przez pasjonatów liternictwa. Przy ich pomocy mamy możliwość nauki kaligrafii, która jest przydatna w wielu sytuacjach, takich jak tworzenie zaproszeń, oficjalnych pism, prac artystycznych i wielu, więcej.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:PENTEL

Pokaż na stronie:

Pisak do kaligrafii Pentel 

Pisaki do kaligrafii Pentel są produktem, który jest szczególnie doceniany przez pasjonatów liternictwa. Przy ich pomocy mamy możliwość nauki kaligrafii, która jest przydatna w wielu sytuacjach, takich jak tworzenie zaproszeń, oficjalnych pism, prac artystycznych i wielu, więcej. Nic dziwnego, że nauka kaligrafii zyskuje coraz większe zainteresowanie zarówno wśród młodszych, jak i starszych osób. Aby rozpocząć naukę liternictwa, niezbędne będą nam artykuły biurowe - papier i pisaki kaligraficzne. Jedną z firm, która w swojej ofercie ma bogaty wybór pisaków, jest Pentel. W związku z tym postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej ofercie skierowanej do osób rozpoczynających naukę liternictwa. Pentel pisak do kaligrafii - podpowiadamy, co warto wiedzieć o produkcie przed dokonaniem zakupu. 

 

Pisaki do kaligrafii Pentel - o producencie 

Firma Pentel od lat funkcjonuje w branży biurowo-piśmienniczej. Pentel posiada swoje oddziały aż w 21 krajach na całym świecie, mimo wszystko marka nie osiada na laurach i stale się rozwija. W codziennej pracy Pentel kieruje się złotymi zasadami japońskiej filozofii biznesowej kaizen, zgodnie z którą małymi systematycznymi krokami dążą do stałego doskonalenia. Każdego dnia pracownicy Pentel starają się łączyć pasje z produktywnością, dzięki czemu produkty Pentel są zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal. Pentel pisaki są więc zwieńczeniem filozofii marki, która nieustannie dąży do udoskonalania swoich artykułów piśmienniczych, aby spełniały one jak najwyższe standardy ze względu na jakość i wygodę używania. 
 

Pentel pisak do kaligrafii - popularne kolekcje

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego markera do kaligrafii Pentel, koniecznie powinniśmy dokładnie zapoznać się z ofertą producenta, ponieważ znajomość produktów do liternictwa Pentel, umożliwi nam wybór markera najlepiej dostosowanego do naszych preferencji. Które pisaki do kaligrafii Pentel wyróżniają się na tle konkurujących produktów? - zapraszamy na krótki przewodnik po najpopularniejszych modelach! 

Pentel do kaligrafii - jaki pisak wybrać? 

  • Pisak PENTEL S520 Sign Pen na bazie wody: niezwykle popularny pisak Sign Pen z trwałą, fibrową końcówką. Doskonale sprawdzi się w zaawansowanych pracach kreślarskich lub w tworzeniu opowieści komiksowych. Oprócz tego pisak Pentel do kaligrafii sprawdzi się również  na co dzień w biurze, szkole lub na uczelni. Produkt dostępny jest w 12 kolorach, dzięki czemu wybór odpowiedniego odcienia nie powinien stanowić najmniejszego problemu. Warto również dodać, że Sign Pen Pentel do kaligrafii został wykonany w 80% z materiałów przetworzonych, co czyni produkt ekologicznym i ekonomicznym jednocześnie.
  • Pisaki Brush Pen: produkt przystosowany jest do tworzenia zaawansowanych rysunków komiksowych, prac w stylu mangi, ilustracji i kaligrafii orientalnej. Elastyczny i sprężysty pędzelek nie odkształca się ani nie brudzi. Zapewnia cienką linię o grubości 1 mm, która doskonale sprawdzi się w tworzeniu wymagających prac artystycznych. Tusz, którym zostały wypełnione markery Brush, jest mocno napigmentowany, ma właściwości szybkoschnące, nie rozmazuje się, ani nie rozlewa, dzięki czemu pisak sprawdzi się w technikach łączonych, np. z akwarelami. Ogromną zaletą pisaka do kaligrafii Pentel jest możliwość ponownego uzupełnienia - wystarczy załadować nabój, wciskając go do środka węższą częścią i skierować piórko nasadką ku dołowi. Po upływie kilku minut produkt będzie gotowy do pracy.
  • Pisak PENTEL SCW do kaligrafii dwustronny: wysokiej jakości pisaki Color Twin z końcówkami o dwóch grubościach: cienkiej - 0,5 mm i grubszej - 0,9 mm. Cienka końcówka idealnie sprawdzi się w pisaniu, szkicowaniu, rysowaniu, czy zaznaczania konturów. Z kolei grubsza końcówka, charakteryzuje się wyjątkową miękkością, dzięki czemu za jej pomocą   pisze się gładko i lekko. Ogromną zaletą produktu jest na pigmentowany tusz, który nie przebija przez papier, dzięki czemu pisak do kaligrafii Pentel  będzie idealny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

 

Wybierz swój ulubiony pisak do kaligrafii Pentel i rozpocznij przygodę z liternictwem już dziś!

Pisak do kaligrafii Pentel - pędzelkowa końcówka 

Pisak artystyczny Pentel

Wybór idealnego pisaka pędzelkowego do kaligrafii Pentel  powinien być podyktowany kilkoma istotnymi kwestiami. Pierwszą z nich jest rodzaj pisaka, który ma wpływ na jego przeznaczenie oraz możliwe sposoby użytkowania. Kolejną ważną rzeczą jest grubość pędzelka, którą warto sprawdzić w parametrach konkretnego produktu. W przypadku szczegółowych rysunków z wieloma małymi elementami z pewnością lepiej sprawdzi się cienki pisak do kaligrafii Pentel. Wypełnianie większych powierzchni to z kolei zadanie dla grubszego pisaka z końcówką pędzelkową. Następnym aspektem, nad którym powinniśmy zastanowić się przed zakupem, jest wybór odpowiednich kolorów. Decyzję ułatwiają tutaj zwykle obudowy, których kolor jest odpowiednikiem barwy kreski.
 

Pisaki do kaligrafii - cena 

Ceny poszczególnych modeli pisaków do kaligrafii różnią się między sobą. Największy wpływ na koszt produktu ma ilość sztuk pisaków w zestawie oraz model. Poszczególne modele w zależności od jakości wykonania i popularności, będą nieznacznie różnic się cenowo. 

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Kolor
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Dwustronny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Obudowa
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Typ
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Cienki
więcej >
Do szkła
więcej >
Gruby
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Rodzaj koloru
więcej >
Szkolne
więcej >
Zmywalny
więcej >
Do butów
więcej >
Do ceramiki
więcej >
Do opon
więcej >
Do tkaniny
więcej >
Do metalu
więcej >
Zestaw
więcej >
Klip
więcej >
Skuwka
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Do drewna
więcej >
Do pomników
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >

Cena