• 22 255 95 55

Plastelina

Zabawa plasteliną to świetna forma spędzania czasu wolnego przez najmłodsze dzieci. Plastelina rozwija kreatywność i wspiera zdolności manualne, jak i motoryczne maluchów. Pozwala im tworzyć coś nowego od podstaw, co przekłada się na dużą satysfakcję i zadowolenie z samego siebie.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Plastelina musi się też znaleźć w teczce plastycznej ucznia. Jest jednym z obowiązkowych artykułów plastycznych. W szkole na zajęciach dzieci wykonują z niej różne modele i makiety. Rozcierając ją na kartce papieru, możemy użyć jako alternatywę dla kredek czy farb. Plastelina szkolna musi mieć dużo kolorów, aby uczeń mógł zrealizować każdy swój projekt, powstający w jego głowie. Jakie cechy powinna jeszcze posiadać plastelina szkolna?

Plastelina szkolna, czyli kreatywne zabawy ucznia

 

Plastelina jest najpopularniejszą masą plastyczną, znaną większości dzieci. Zmieniamy jej konsystencję, zmiękczając ją w dłoniach, co ułatwia formowanie różnych kształtów. Jest niezwykle elastyczna, można z niej wykonać praktycznie każdy kształt. Pod wpływem powietrza najczęściej twardnieje, chociaż są takie plasteliny, które nie posiadają tych właściwości, rozmiękczone pozostają miękkie. Plastelina szkolna powinna nie tylko posiadać kilkanaście kolorów. Co ważne, nie może być toksyczna dla dzieci.

Poznaj ofertę sklepu dlabiura24.pl

 

W naszej ofercie dostępna jest nietoksyczna plastelina, wykonana z wykorzystaniem substancji, niemających niekorzystnego wpływu na wrażliwy organizm małego człowieka. Ponadto, łatwo się jej używa, ponieważ nie klei się do rączek i ich nie brudzi. Dodatkowo nie twardnieje, a więc można jej używać wielokrotnie. Oprócz tradycyjnej plasteliny oferujemy również plastelinę w unikalnej formie, jak np. brokatową w kolorze złotym i srebrnym i w neonowych odcieniach. Plastelina pakowana jest w opakowania, w których uformowana została w kwadraty, prostokątny lub wydłużone walce. Wszystkich kolorów jest zawsze jednakowa ilość.

Sprawdź także inne artykuły szkolne, jak modelina oraz zeszyty do szkoły. Zapraszamy!

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Kształt
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kolorów
więcej >
Typ
więcej >

Cena