• 22 255 95 55

Plecaki

Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, bez plecaka się nie obejdziesz. Łatwiej i lżej niż w zwykłej torbie będzie Ci nosić w nim potrzebne na co dzień rzeczy. W tej kategorii znajdziesz praktyczne plecaki na laptopa o prostej linii i w klasycznych kolorach. Przygotowaliśmy je specjalnie dla Ciebie.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Jak wybrać dobry plecak?

Na pewno zdarzyło Ci się usłyszeć, że źle dopasowany i niewłaściwie wyregulowany plecak na notebooka, jeśli jest noszony codziennie, może spowodować bóle pleców. Dla kogoś, kto pracuje w pozycji siedzącej, jest to zagrożenie podwójne. W końcu i tak na co dzień nadwyręża kręgosłup, siedząc przy biurku. Jak wobec tego wybrać dobry plecak? Trzeba zacząć od sprawdzenia, czy ma regulowane uchwyty. Dalej: czy są wyłożone miękką pianką. A także w jaki sposób są asekurowane plecy. Jeśli wszystko przygotowane jest stabilnie, a na dodatek plecak ma solidne zapięcia i jest wykonany z wodoodpornego materiału, będzie tym właściwym.

Plecaki na laptopa i notebooka oraz walizki kabinowe w sklepie dlabiura24.pl

Ponieważ naszymi klientami w znacznej większości są pracownicy biurowi, przygotowaliśmy dla nich klasyczne i uniwersalne modele plecaków na notebooka, plecaków na laptopa oraz walizek kabinowych. Wszystkie są utrzymane w eleganckich odcieniach czerni i szarości. Oferujemy produkty następujących marek: Wenger, Natec i Yenkee.

Nasze plecaki są wyposażone w dodatkowe funkcje. Niektóre mają amortyzowane przedziały na notebooka, miejsce na breloczek do kluczy, kieszenie zewnętrzne na drobiazgi, dwustronne suwaki, etykiety adresowe. Bywają ściągane sznurkiem i mają zewnętrzną przednią kieszeń na akcesoria. Oczywiście nie wszystkie plecaki na laptopa czy notebooka mają wszystkie te opcje, udostępniamy natomiast możliwość filtrowania według preferowanych cech.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Materiał
więcej >
Przekątna [cale]
więcej >
Liczba komór
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >
Poszerzenie
więcej >
Rodzaj zamknięcia
więcej >
Dwustronny suwak
więcej >
Ilość przegródek
więcej >
Kieszeń zewnętrzna przednia na akcesoria
więcej >
Regulowane paski na ramiona
więcej >
Wodoodporność
więcej >
Zapinany na suwak
więcej >
Ergonomiczne wyprofilowane oparcie
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >

Cena