• 22 255 95 55

Plecaki na laptopa 14 cali

Plecak na laptopa 14 cali jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają laptop, tablet lub notebook o przekątnej monitora 35,5 cm.
Odpowiedni dobór plecaka dedykowanego do konkretnej przekątnej monitora zapewni bezpieczne przenoszenie elektroniki oraz zabezpieczy posiadany sprzęt przed ewentualnym uszkodzeniem lub obiciem. 
Plecaki na laptopa 14 cali dostępne są w wielu kolorach oraz wzorach, dzięki czemu każdy będzie w stanie znaleźć model idealnie dopasowany do siebie. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Przekątna [cale]:14

Pokaż na stronie:

Plecak laptop 14 cali - co to jest cal?

Plecak na laptopa 14

Cal jest jednostką miary, którą określana jest długość. Należy do jednostek imperialnych, co oznacza, że wywodzi się z systemu miar stosowanego w Wielkiej Brytanii oraz dawnych koloniach brytyjskich. W obecnych czasach cal jako jednostka długości stosowany jest głównie w Stanach Zjednoczonych.
Na całym świecie cal jest używany do określenia długości przekątnej laptopów, monitorów, tabletów oraz wielu innych urządzeń elektronicznych. 

 

Plecak na laptopa 14 – rozmiar 

Aby określić odpowiednie wymiary plecaka, należy wiedzieć ile wynosi cal. 1 cal = 2,54 cm. Znając już przelicznik, można z łatwością określić wymiary, jakie najlepiej sprawdzą się przy laptopie 14 cali. 
Jednak na całe szczęście producenci nie wymagają od nas zapamiętania wzorów na wyliczanie przekątnej i w opisie produktu zawsze zawierają ważne informacje takie jak wymiary.
Elegancki plecak na laptop 14 cali najlepiej sprawdzi się w wymiarach 30x17x45 centymetrów, natomiast jeżeli zależy nam na większej pojemności plecaka, to warto wybrać taki o większej głębokości, np. 30x25x45. 
Jednakże bez względu na ostateczny wybór modelu każdy z nich będzie świetnym rozwiązaniem przy laptopie średniej wielkości. 

 

Plecak do laptopa 14 cali – dla kogo będzie najlepszy?

Plecak laptop 14 zazwyczaj jest dedykowany paniom ze względu na niewielkie wymiary laptopów, które kobiety wybierają podczas zakupu. Jednakże wielu mężczyzn również wybiera mniejszy i ergonomiczny komputer przenośny, który nie będzie im ciążył podczas transportu.
Przy wyborze tak niewielkiego laptopa obu płciom zależy na wysokim standardzie elektroniki, ale również na poręczności i małym obciążeniu, dlatego idealnym rozwiązaniem do przenoszenia laptopa jest plecak laptop 14 cali.

 

Plecak do laptopa 14 cali

Plecak na laptopa 14 cali - co należy wziąć pod uwagę przy wyborze?

Aby uniknąć urazów i kontuzji należy zwrócić uwagę na budowę plecaka. Możliwość regulowania ramiączek amortyzacyjnych jest bardzo ważną cechą, a odpowiednio rozmieszczone i wyprofilowane poduszki odciążą plecy oraz mięśnie ramion. Część plecaków jest również wyposażona w pasek ze sprzączką pozwalający na złączenie ramiączek na wysokości klatki piersiowej, co pozwala równomiernie rozłożyć ciężar na całym korpusie. 
Należy również zwrócić uwagę na materiały wykorzystane do produkcji danego modelu. Aby zapewnić odpowiednią ochronę urządzeń elektronicznych, najlepiej wybrać plecak na laptop 14 stworzony z nylonu oraz poliestru. Obydwa te materiały nie ulegają zniszczeniu oraz są wodoodporne. Jako włókna syntetyczne są bardzo wytrzymałe i nie ulegają rozciągnięciu, co gwarantuje, że plecak zachowa swój oryginalny kształt, zapewniając idealną ochronę dla rzeczy użytku codziennego. 

 

Plecak na laptop 14 - różne warianty

Plecaki przeznaczone dla laptopów o przekątnej 14 cali są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Mnogość dostępnych wzorów pozwala dobrać odpowiedni model do stylu i charyzmy przyszłego właściciela.
Wszystkie modele dostępne na rynku wyróżniają się oryginalnością i awangardowością. 
Wśród plecaków 14 cali można wyróżnić plecaki eleganckie, klasyczne, uniwersalne oraz damskie i męskie

 

Plecaki na laptopa 14 cali – średni przedział cenowy

Cena w dużej mierze jest uzależniona od wybranego modelu oraz producenta. Cena może się wahać w zależności od ilości funkcji oraz materiałów użytych do produkcji konkretnego plecaka. Średni przedział cenowy mieści się między 300 PLN, a 700 PLN. 

 

Przykładowi producenci plecaków dedykowanych laptopom 14 cali:

 

Popularne marki laptopów o przekątnej 14 cali:

  • Apple
  • Dell
  • HP
  • Lenovo
  • ASUS
  • ACER

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Materiał
więcej >
Przekątna [cale]
więcej >
Liczba komór
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >
Poszerzenie
więcej >
Rodzaj zamknięcia
więcej >

Cena