• 22 255 95 55

Plecaki na laptopa eleganckie

Elegancja kojarzy się z szykiem, minimalizmem oraz ponadczasowością. W głowie od razu pojawia się skojarzenie z „Małą czarną” Coco Chanel czy postacią Jamesa Bonda, niezmiennie w szykownym czarnym garniturze. Elegancja dodaje blichtru i sprawia, że poczucie pewności siebie wzrasta. Klasyki, które nie wychodzą z mody to właśnie to, co przykuwa wzrok i wywołuje zachwyt, a gdy połączy się to z praktycznością i oryginalnością tworzy się produkt na miarę naszych czasów.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pokaż na stronie:

Elegancki plecak na laptopa – wygoda i styl

Elegancki plecak na laptopa

Plecak często kojarzony jest z podróżami oraz wyjazdami. W góry najlepiej jest spakować się w duży plecak ze stelażem, a nad morzem lepiej sprawdzi się plecak miejski o mniejszej pojemności, który pomieści ręczniki plażowe. Na co dzień jednak plecak może być dodatkiem, który podkreśli styl i zapewni komfort naszym plecom. 

Plecak na laptopa wykorzystywany jest przy pracy biurowej każdego dnia. Aby do codziennego stylu dodać trochę wytworności warto wybrać elegancki plecak na laptopa, który będzie delikatnym, ale zauważalnym elementem garderoby. Dzięki funkcjonalności i prezencji plecak świetnie spisze się również w bardziej formalnych sytuacjach, takich jak rozmowa o pracę czy spotkanie służbowe. 
 

Plecak elegancki na laptopa – kryteria wyboru

Wygląd wybranego plecaka powinien odwzorowywać styl ubioru i charakter jego posiadacza. Aby wybrać tego jedynego kandydata spośród wielu, należy wziąć pod uwagę materiał wybrany do produkcji danego modelu, wzór oraz fakturę tworzywa, a także detale wykorzystane do wykończenia plecaka. Każdy ze szczegółów powinien być dobrany indywidualnie do konkretnej osoby.
Oprócz stylu wybranego plecaka pod uwagę należy wziąć wielkość elektroniki, która będzie się znajdować w plecaku, możliwość regulacji ramiączek oraz ilość przegródek na niezbędne elementy takie jak ładowarka, mysz czy długopisy wraz z dokumentami. Niezmiernie ważne jest, aby estetyka szła na równi z komfortem oraz praktycznością. 

 

Plecak elegancki na laptopa – świetna alternatywa dla teczki oraz torby

Eleganckie plecaki na laptopa

Teczka męska od lat jest wręcz synonimem elegancji, kojarzy się z szanowanymi zawodami takimi jak lekarz, biznesmen czy prawnik. Jednakże w ostatnich latach funkcjonalność wzięła górę nad wyrafinowanym stylem i teczkę czy niewygodną torbę zamieniono na sportowy plecak. Aby jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów, firmy takie jak Wenger, Kensington, Leitz, Tracer oraz Platinet zaczęły produkować użyteczne a zarazem gustowne plecaki, które będą spełniać obie z pożądanych cech. Wszystkie z wymienionych wyżej firm przyłożyły dużą uwagę do różnorodności upodobań swoich klientów i stworzyły bogatą listę modeli dla tych najbardziej bezkompromisowych. 

 

Cena idzie w parze z estetyką

Niewątpliwie największy wpływ na koszt plecaka ma wybór materiału, z którego został stworzony oraz ilość kieszeni i przegródek. Uśredniona cena może się wahać między 110PLN, a 460 PLN. W takim przedziale cenowym jest wiele plecaków, które będą odpowiadały wymaganiom przyszłych właścicieli.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Materiał
więcej >
Przekątna [cale]
więcej >
Liczba komór
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >
Poszerzenie
więcej >
Rodzaj zamknięcia
więcej >

Cena