• 22 255 95 55

Podajniki do ręczników papierowych

Osoby przebywające w biurze nie wykonują w większości przypadków równie brudzących ręce oraz inne partie ciała czynności, jak pracownicy fizyczni, co nie oznacza jednak, że nie powinny dbać o higienę.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Podajniki do ręczników papierowych – dlaczego warto z nich korzystać?

Po skorzystaniu z łazienki należy umożliwić im możliwość wytarcia rąk do sucha, ponieważ w innym razie wszelkiego rodzaju bakterie w mgnieniu zostaną rozniesione po całej firmie bądź urzędzie. Podajniki do ręczników papierowych powinny więc znajdować się w każdej ubikacji. Korzystanie z tego rodzaju dystrybutorów pozwala w elegancki sposób pobierać jego użytkownikom dokładnie taką ilość ręcznika, jakiej potrzebują niż w przypadku ustawienia zwyczajnej roli w pobliżu kranu lub jakimkolwiek innym miejscu, co w głównej mierze sprawia, że są spotykane nie tylko w biurach, ale też szkołach, urzędach i wielu innych budynkach.

Modele podajników do ręczników papierowych z centralnym oraz automatycznym dozowaniem

Możliwe do nabycia w naszym sklepie podajniki do ręczników papierowych w większości wyposażone zostały w okienko kontroli zużycia, co pozwala zawsze w odpowiednim czasie uzupełnić zapasy. Oferowane przez nas modele umożliwiają centralne bądź automatyczne dozowanie, a także umieszczanie w ich wnętrzu ręczników zarówno w rolce, jak i w składne ZZ oraz C. Bardzo duża różnorodność pod względem koloru podajników sprawia natomiast, że każdy znajdzie model, który będzie idealnie pasował do wystroju danej łazienki, stanowiąc jednocześnie bardzo przydatny element jej wyposażenia. Możliwość zamknięcia większości z nich na kluczyk zmniejsza natomiast w znacznym stopniu ryzyko kradzieży ręczników, do czego niestety dochodzi w ubikacjach, z których każdego dnia korzysta duża liczba osób. Polecamy więc korzystać z naszych podajników do ręczników papierowych usług również ze względów ekonomicznych.

 

Filtry

Producenci
więcej >
Głębokość [mm]
więcej >
Kolor
więcej >
Okienko kontroli zużycia
więcej >
Otwierany z boku
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Zamykany na kluczyk
więcej >
Chemia i higiena
więcej >
Kolekcja
więcej >
Pojemność [mm]
więcej >
System
więcej >

Cena